Vtelevizi.cz

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

x zavřít


Nejbližší vysílání hokeje

zítra 09:00 Sport2
zítra 19:45 Sport2
úterý 02:15 Sport2

Další vysílání

úterý 06:00 Sport2
úterý 09:00 Sport2 Malmö - Linköping
úterý 12:15 Sport1 Freiburg - West Ham
úterý 13:25 Disney Channel (Big City Greens:...
úterý 14:15 Sport2 Örebro - Växjö
úterý 20:45 Sport1 HC Košice - HC Slovan...
úterý 23:30 Sport1 HKM Zvolen - HK Dukla...
středa 03:15 Sport2 HK Nitra - Spišská...
středa 06:00 Sport2
středa 09:00 Sport2 Lulea - Frölunda
středa 17:45 Sport2 ZSC Lions - Kloten
středa 21:00 Sport1 HK Nitra - Spišská...
čtvrtek 06:00 Sport2 MoDo - Malmö
čtvrtek 09:00 Sport2 Davos - Langnau
čtvrtek 11:00 Sport1 Örebro - Växjö
čtvrtek 15:15 Sport2 Kloten - Davos
čtvrtek 15:45 Sport1 Banská Bystrica -...
čtvrtek 17:45 Sport2
čtvrtek 18:20 ČT sport Magazín o pozemním...
čtvrtek 20:15 Prima Jedenáctiletý Dominik...
pátek 01:25 ČT sport Magazín o pozemním...
pátek 02:30 Sport2 HK Dukla Trenčín...
pátek 06:00 Sport2
pátek 08:35 ČT sport Magazín o pozemním...
pátek 09:00 Sport2
pátek 09:30 ČT sport Přehled událostí...
pátek 26. 16:00 Sport1
pátek 26. 20:00 Prima Love Hledá se táta Karen...
pátek 26. 20:45 Sport1 HK Dukla Trenčín...
sobota 27. 02:45 Sport2 HC Slovan Bratislava...
sobota 27. 03:45 Sport1 Freiburg - West Ham
sobota 27. 04:25 ČT sport Přehled událostí...
sobota 27. 09:00 Sport2 Zug - Lausanne
sobota 27. 21:00 Sport1 HC Slovan Bratislava...
neděle 28. 03:15 Sport2 HK Spišská Nová...
neděle 28. 03:50 Televize Seznam Málokdo může říct,...
neděle 28. 14:30 Sport2
neděle 28. 14:45 Prima Jedenáctiletý Dominik...
neděle 28. 18:00 ČT24 Hostem Jany Peroutkové...
neděle 28. 18:15 Sport1 HC Košice - HC ‘05...
neděle 28. 21:00 Sport1 HK Spišská Nová...
pondělí 29. 14:15 Sport1
pondělí 29. 19:00 Sport2
pondělí 29. 21:30 Sport2
pondělí 29. 22:00 AMC (Sudden Death) Jean-Claude...
úterý 30. 07:30 Sport1 Färjestad - MoDo
úterý 30. 14:15 Sport1
úterý 30. 19:00 Sport2
úterý 30. 22:30 Sport2 Rögle BK - Skellefteå...
středa 31. 07:30 Sport1 Fribourg - Davos
středa 31. 14:15 Sport1
středa 31. 17:00 Sport2
středa 31. 19:45 Sport1 HC Košice - HC Slovan...
středa 31. 22:15 Sport2 Skellefteå AIK -...
středa 31. 22:30 Sport1
čtvrtek 1. 07:30 Sport1 Färjestad - MoDo
čtvrtek 1. 14:15 Sport1
čtvrtek 1. 19:00 Sport2
čtvrtek 1. 23:30 Sport2
pátek 2. 01:30 Sport2
pátek 2. 07:30 Sport1 Örebro - Växjö
pátek 2. 14:15 Sport1
pátek 2. 19:00 Sport1 HKM Zvolen - HK Dukla...
pátek 2. 19:00 Sport2
pátek 2. 21:45 Sport1 HC ‘05 Banská Bystrica...
pátek 2. 23:30 Sport2 Rögle BK - Skellefteå...
sobota 3. 07:30 Sport1 Malmö - Linköping
sobota 3. 14:15 Sport1
sobota 3. 16:30 Sport2
sobota 3. 16:45 Sport1 HK Dukla Trenčín...
sobota 3. 19:00 Sport2
sobota 3. 19:30 Sport1
neděle 4. 14:15 Sport1
neděle 4. 16:45 Sport1 HKM Zvolen - HK Dukla...
neděle 4. 19:00 Sport2
neděle 4. 21:30 Sport2 Rögle BK - Skellefteå...
pondělí 5. 00:00 Sport2 Skellefteå AIK -...

Archiv a odkazy na sledování hokeje online

dnes 07:30 Sport1
dnes 03:50 Nova International Show Michala Suchánka...
dnes 00:10 Nova International Show Michala Suchánka...

Další vysílání

včera 21:30 Sport1 Timrå - Rögle
včera 15:55 Markíza (Babovřesky 2) Komédia...
včera 14:45 Nova Sport 1 V Las Vegas si kluby...
včera 09:00 Sport2
včera 07:30 Sport1 HV 71 - Oskarshamn
předevčírem 20:30 Markíza (Babovřesky 2) Komédia...
předevčírem 05:05 Markíza Skutočné príbehy...
čtvrtek 18.7 20:45 Sport1 Växjö - Frölunda
čtvrtek 18.7 17:55 Markíza Skutočné príbehy...
čtvrtek 18.7 10:50 Markíza Zábavná šou. Účinkujú:...
čtvrtek 18.7 07:30 Sport1
čtvrtek 18.7 03:15 Sport2 Linköping - HV71
čtvrtek 18.7 00:45 Sport2 Davos - ZSC Lions
středa 17.7 07:30 Sport1 MODO - HV71
středa 17.7 00:15 Sport2
úterý 16.7 10:45 Nova Sport 1 V Las Vegas si kluby...
úterý 16.7 07:30 Sport1 Växjö - Frölunda
pondělí 15.7 10:50 Markíza Zábavná šou. Účinkujú:...
neděle 14.7 11:00 Sport1
neděle 14.7 07:30 Sport1
sobota 13.7 14:15 Sport1 HK Nitra - HK Dukla...
sobota 13.7 13:30 Sport1 (chybí popis)
sobota 13.7 11:00 Sport1 Fribourg - Zug
sobota 13.7 07:30 Sport1 Biel - Servette
sobota 13.7 03:00 Sport1
pátek 12.7 15:30 Sport1 Rapperswill - Zug
pátek 12.7 12:00 CS Film Kdo nesází, nevyhrává...
pátek 12.7 07:30 Sport1 Timrå - Rögle
pátek 12.7 03:30 Sport1 Zug - Genéve
čtvrtek 11.7 11:00 Sport1 Davos - Servette

Související pořady