| začátek středa 1., 09:25 |
konec 10:20 |
TV kanál ČT2 |
tagy sci-fi, dokumenty |
Američtí kolonisté museli mnoho let snášet britskou nadvládu. V 70. letech 18. století však již nastal čas, aby hájili své vlastní zájmy. Epizoda z kanadského dokumentárního cyklu
Jeden uživatel si tento pořad přidal do osobního programu.