Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály

upravit

Facebook stránka


Ochrana
osobních
údajů

Prima Show program
Nova Lady
SK TV program
TV Německo
TV Skandinávie
Zprávy z Prahy


O 100 % hezčí
Komisař Montalbano
Divoký anděl
O poklad Anežky České
Moje sladká lež

Dokumenty v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Dokumenty v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

00:00  National GeographicOstraha hranic VI (1)
01:00  National GeographicOstraha hranic VI (2)
01:20  Kino BarrandovZáchranáři
01:25  ČT1Plán
02:48  National GeographicSvět narkotik II (6)
07:00  National GeographicTajemství oceánů (1)
08:00
 
 
National GeographicSkvělý dr. Pol IV (5)
08:00
 
 
Prima ZoomVýstavba obrů (4)
11:00  National GeographicTovárna na jídlo II (21)
11:30  National GeographicTovárna na jídlo II (22)
15:00  National GeographicTovárna na jídlo (23)
15:30  National GeographicTovárna na jídlo (24)
19:00  National GeographicTovárna na jídlo II (23)
19:05  Kino BarrandovZáchranáři
19:30  National GeographicTovárna na jídlo II (24)
20:00  CS HistoryKissinger
20:00  National GeographicNacistické megastavby (6/6)
23:00  National GeographicSvět narkotik II (3)

zítra

01:05  ČT2Queer
03:05  CS MysteryTanky Panzer
03:36  National GeographicJak chytit pašeráka II (7)
04:24  National GeographicProkletí tuňáci X (11)
05:40  Prima ZoomPod hladinou
07:00  National GeographicTajemství oceánů (4)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (6)
09:10  CS HistoryKissinger
11:00  National GeographicTovárna na jídlo II (23)
11:30  National GeographicTovárna na jídlo II (24)
15:00  National GeographicTovárna na jídlo (26)
15:20  CS HistoryMichael X
15:30  National GeographicTovárna na jídlo (6)
19:00  National GeographicTovárna na jídlo II (25)
19:00  Kino BarrandovZáchranáři
19:30  National GeographicTovárna na jídlo II (26)
20:25  CS MysteryHonba za UFO

středa

03:36  National GeographicJak chytit pašeráka II (2)
04:24  National GeographicProkletí tuňáci X (12)
05:25  Prima ZoomPod hladinou
07:00  National GeographicTajemství oceánů (10)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (7)
09:00  National GeographicUmění přežít V (2)
11:00  National GeographicTovárna na jídlo II (25)
11:30  National GeographicTovárna na jídlo II (26)
12:00  National GeographicTovárna na jídlo III (23)
12:30  National GeographicTovárna na jídlo III (24)
13:00  National GeographicTovárna na jídlo III (25)
13:30  National GeographicTovárna na jídlo III (26)
14:00  National GeographicTovárna na jídlo V (1)
14:30  National GeographicTovárna na jídlo V (2)
15:00  National GeographicTovárna na jídlo V (25)
15:30  National GeographicTovárna na jídlo V (26)
18:55  Prima ZoomZrozeni k lovu
19:00  National GeographicTovárna na jídlo III (1)
19:00  Kino BarrandovZáchranáři
19:30  National GeographicTovárna na jídlo III (2)
22:00  National GeographicEvropa z výšky III (2)
22:05  ČT artBigbít
22:40  Filmbox PlusOdhalení

čtvrtek

03:36  National GeographicJak chytit pašeráka II (4)
04:24  National GeographicProkletí tuňáci X (13)
07:00  National GeographicTajemství oceánů (7)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (8)
09:00  National GeographicUmění přežít V (3)
11:00  National GeographicTovárna na jídlo III (1)
11:30  National GeographicTovárna na jídlo III (2)
14:00  National GeographicTajemství oceánů (7)
15:00  National GeographicTovárna na jídlo II (1)
15:30  National GeographicTovárna na jídlo II (2)
18:55  Kino BarrandovZáchranáři
19:00  National GeographicTovárna na jídlo III (3)
19:30  National GeographicTovárna na jídlo III (4)
22:20  CNN Prima NewsDokonalý běžec

pátek

03:36  National GeographicJak chytit pašeráka II (9)
04:05  CS MysteryNapoleon (2)
04:24  National GeographicProkletí tuňáci X (14)
05:35  Prima ZoomPod hladinou
06:00  Prima ZoomPod hladinou
07:00  National GeographicTajemství oceánů (5)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (9)
09:00  National GeographicUmění přežít V (1)
10:00  National GeographicVědecky prověřeno VI (1)
10:30  National GeographicVědecky prověřeno VI (2)
11:00  National GeographicTovárna na jídlo III (3)
11:30  National GeographicTovárna na jídlo III (4)
15:00  National GeographicTovárna na jídlo II (3)
15:30  National GeographicTovárna na jídlo II (4)
18:15  CS History28 hrdinů
19:00  National GeographicTovárna na jídlo III (5)
19:00  Kino BarrandovZáchranáři
19:30  National GeographicTovárna na jídlo III (6)
21:00  National GeographicNekončící povely (3)
22:00  National GeographicNekončící povely (4)

sobota

03:36  National GeographicJak chytit pašeráka II (5)
04:24  National GeographicProkletí tuňáci X (15)
04:35  Prima ZoomPod hladinou
06:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (5)
06:05  Prima ZoomPod hladinou
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (6)
08:00  National GeographicNeobyčejná planeta (6)
10:00  National GeographicSkvělý dr. Pol III (7)
11:00  National GeographicSkvělý dr. Pol III (8)
12:35  Prima ZoomZrozeni k lovu
13:00  National GeographicEvropa z výšky III (2)
14:00  National GeographicTovárna na jídlo (1)
14:30  National GeographicTovárna na jídlo (2)
15:00  National GeographicTovárna na jídlo (3)
15:05  Barrandov TVZáchranáři
15:30  National GeographicTovárna na jídlo (4)
16:00  National GeographicBouře přichází VI (2)
21:55  CS MysteryŽivá Venuše
22:00  National GeographicSvět narkotik II (4)

neděle 31.

00:00  National GeographicSvět narkotik II (3)
01:00  National GeographicTo nejlepší z 80. let (7)
01:15  Kino BarrandovZáchranáři
01:30  National GeographicTo nejlepší z 80. let (8)
02:35  CS MysteryNapoleon (3)
03:00  National GeographicNekončící povely (5)
04:00  National GeographicNekončící povely (6)
04:25  Prima ZoomMegazoo (9)
05:00  National GeographicVyrobeno za den (3)
05:30  National GeographicVyrobeno za den (6)
06:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (7)
06:00  Prima ZoomPod hladinou
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol IV (8)
10:00  National GeographicTovárna na jídlo II (1)
10:30  National GeographicTovárna na jídlo II (2)
11:00  National GeographicTovárna na jídlo IV (5)
11:30  National GeographicTovárna na jídlo IV (6)
14:00  National GeographicPrůzkumníci bouří (1)
14:50  Barrandov TVZáchranáři
16:00  National GeographicEvropa z výšky III (2)
18:00  National GeographicTajemství oceánů II (9)
19:00  National GeographicTajemství oceánů II (3)
21:00  National GeographicEvropa z výšky III (5)
23:00  National GeographicSvět narkotik (3)

pondělí 1.

00:20  Kino BarrandovZáchranáři
03:50  CS MysteryNapoleon (4)
06:05  Prima ZoomPod hladinou

úterý 2.

03:30  Prima ZoomPod hladinou
05:35  Prima ZoomPod hladinou