Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály


Facebook stránka


Ochrana
osobních
údajů

Kontakt

Dokumenty v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Dokumenty v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

01:45  Nova Sport 1Attakwas Extreme
02:48  National GeographicPerly z vrakoviště (5)
03:36  National GeographicOstraha hranic VII (1)
03:40  Prima KrimiPolicie v akci
05:12  National GeographicDiktátorova bible (3)
06:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (9)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (10)
07:00  Televize SeznamObzor: Pily v pralese
08:20  Barrandov NewsZáchranáři
09:00  National GeographicApollo: Mise na Měsíc (1)
13:00  National GeographicVědecky prověřeno IV (8)
13:30  National GeographicVědecky prověřeno IV (4)
14:00  National GeographicVědecky prověřeno IV (14)
14:30  National GeographicVědecky prověřeno IV (12)
15:00  National GeographicS Apollem k Měsíci (1)
15:30  Nova Sport 1Attakwas Extreme
16:00  National GeographicS Apollem k Měsíci (2)
17:00  National GeographicArmstrong osobně (1)
17:10  Barrandov TVZáchranáři
18:00  National GeographicPerly z vrakoviště (5)
20:00
 
 
National GeographicNeskutečné stroje (6)
21:00  National GeographicApollo: Mise na Měsíc (1)
23:00  National GeographicOstraha hranic VI (2)

zítra

00:00  National GeographicNepokoje v L.A (1)
02:24  National GeographicTo nejlepší z 80. let (16)
02:48  National GeographicUtajená historie (2)
03:36  National GeographicUtajená historie (5)
04:24  National GeographicOstraha hranic VII (5)
05:12  National GeographicOstraha hranic VII (6)
06:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (11)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (12)
07:55  Barrandov NewsZáchranáři
08:00  National GeographicZtracené poklady Egypta (2)
11:00  National GeographicJane (1)
13:00  National GeographicCesar zachraňuje III (9)
14:00  National GeographicCesar zachraňuje III (10)
15:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (25)
16:00  National GeographicPomozte autům VII (2)
16:15  Barrandov TVZáchranáři
21:35  Nova Sport 1Attakwas Extreme
22:00  National GeographicSaturn uvnitř prstenců (1)
23:00  National GeographicArmstrong osobně (1)

pondělí

00:00  Barrandov TVZáchranáři
02:00  National GeographicĎábel pomsty (1)
02:48  National GeographicNepokoje v L.A (1)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (10)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (11)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje II (10)
12:30  Nova Sport 2Attakwas Extreme
14:00  National GeographicPomozte autům V (4)
17:00  National GeographicVědecky prověřeno VI (15)
17:30  National GeographicVědecky prověřeno VI (16)
20:00  Nova Sport 1Cape Pioneer Trek
20:30  Televize SeznamReportéři Seznamu
21:00  National GeographicStavba Eurotunelu (1)
22:10  ČT artDesign
23:00  National GeographicOstraha hranic VII (9)

úterý

00:00  National GeographicOstraha hranic VII (10)
02:48  National GeographicPomozte autům V (4)
03:36  National GeographicOstraha hranic VII (2)
03:45  Prima KrimiPolicie v akci
05:12  National GeographicDiktátorova bible (6)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (12)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (13)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje II (11)
11:05  Nova Sport 1Attakwas Extreme
11:30  Nova Sport 1Cape Pioneer Trek
12:30  Televize SeznamReportéři Seznamu
14:00  National GeographicPomozte autům V (1)
16:30  Nova Sport 2Cape Pioneer Trek
17:00  National GeographicVědecky prověřeno VI (17)
17:30  National GeographicVědecky prověřeno VI (18)
21:00  National GeographicKapitulace (1)

středa

02:00  Televize SeznamReportéři Seznamu
02:48  National GeographicPomozte autům V (1)
03:35  Prima KrimiPolicie v akci
03:36  National GeographicOstraha hranic VII (4)
05:12  National GeographicDiktátorova bible (4)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (14)
07:30  Televize SeznamReportéři Seznamu
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (15)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje II (12)
14:00  National GeographicPomozte autům V (3)
14:50  Nova Sport 1Attakwas Extreme
15:00  National GeographicStavba Eurotunelu (1)
17:00  Nova Sport 1Cape Pioneer Trek
17:00  National GeographicVědecky prověřeno VI (19)
17:30  National GeographicVědecky prověřeno VI (20)
21:00  National GeographicNevlídná planeta (2)
22:00  National GeographicNevlídná planeta (1)

čtvrtek

02:20  ČT artDesign
02:48  National GeographicPomozte autům V (3)
03:35  Prima KrimiPolicie v akci
03:36  National GeographicOstraha hranic VII (5)
04:10  Nova ActionUFC magazin 2019
05:12  National GeographicDiktátorova bible (5)
05:30  Televize SeznamReportéři Seznamu
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (16)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (17)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje III (1)
10:00  National GeographicStavba Eurotunelu (1)
11:40  Nova Sport 2Attakwas Extreme
14:00  National GeographicPomozte autům V (6)
17:00  National GeographicVědecky prověřeno V (9)
17:30  National GeographicVědecky prověřeno V (7)
18:00  Nova Sport 1Attakwas Extreme
18:30  Nova Sport 1Cape Pioneer Trek
21:00  National GeographicPerly z vrakoviště (6)
21:30  Televize SeznamReportéři Seznamu
22:00  National GeographicTajemství oceánů II (7)
23:00  National GeographicTajemství oceánů II (1)

pátek 26.

01:00  Nova Sport 2Cape Pioneer Trek
02:00  ČT artDesign
02:00  National GeographicOčitým svědkem dne D (1)
02:48  National GeographicPomozte autům V (6)
03:20  Nova ActionUFC magazin 2019
03:36  National GeographicOstraha hranic VII (6)
03:40  Prima KrimiPolicie v akci
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (18)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (19)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje III (2)
11:55  Nova Sport 1Cape Pioneer Trek
13:30  Televize SeznamReportéři Seznamu
14:00  National GeographicPerly z vrakoviště (6)
17:00  National GeographicVědecky prověřeno V (10)
17:20  Nova Sport 2Cape Pioneer Trek
17:30  National GeographicVědecky prověřeno V (3)
18:20  Nova Sport 1Attakwas Extreme
21:00  National GeographicTajemství oceánů II (7)
22:00  National GeographicPříběh boha III (4)

sobota 27.

01:00  National GeographicHitlerova mládež (1)
02:00  National GeographicHitlerova mládež (2)
02:48  National GeographicPerly z vrakoviště (6)
03:36  National GeographicOstraha hranic VII (7)
03:40  Prima KrimiPolicie v akci
06:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (13)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (14)
08:00  National GeographicArmstrong osobně (1)
08:15  Barrandov NewsZáchranáři
09:05  Nova Sport 1Cape Pioneer Trek
11:00  National GeographicCesar zachraňuje (1)
12:00  National GeographicCesar zachraňuje (2)
13:00  National GeographicVědecky prověřeno IV (5)
13:30  National GeographicVědecky prověřeno IV (9)
14:00  National GeographicVědecky prověřeno V (9)
14:30  National GeographicVědecky prověřeno V (7)
15:00  National GeographicSaturn uvnitř prstenců (1)
16:00  National GeographicArmstrong osobně (1)
17:00  Televize SeznamReportéři Seznamu
17:10  Barrandov TVZáchranáři
18:00  National GeographicPerly z vrakoviště (6)
19:00  Nova Sport 1Attakwas Extreme
19:00  National GeographicStavba Eurotunelu (1)
20:00  National GeographicMegatovárny (74)
21:00  National GeographicPrůzkumník III (2)
22:00  National GeographicOstraha hranic VI (3)
23:00  National GeographicOstraha hranic VI (4)

neděle 28.

01:40  Nova Sport 2Attakwas Extreme
04:05  Nova Sport 1Cape Pioneer Trek
07:45  Barrandov NewsZáchranáři