Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály


Facebook stránka


Ochrana
osobních
údajů

Kontakt

Dokumenty v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Dokumenty v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

00:00  National GeographicTo nejlepší z 80. let (11)
00:30  National GeographicTo nejlepší z 80. let (12)
02:48  National GeographicVlastními slovy (3)
04:24  National GeographicOstraha hranic V (7)
05:12  National GeographicOstraha hranic V (8)
06:00  National GeographicSkvělý dr. Pol II (13/16)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol II (14/16)
08:00
 
 
National GeographicStavba Eurotunelu (1)
09:00  National GeographicTajemství oceánů II (7)
11:00  Nova Sport 2Infinite Trail
13:00  National GeographicCesar zachraňuje (1)
14:00  National GeographicCesar zachraňuje (2)
15:00  National GeographicSuperauto ze šrotiště (5)
18:00  National GeographicMírová návštěva (1)
18:30  National GeographicSvět v souvislostech (4)
19:00  National GeographicS Apollem k Měsíci (1)
20:00  National GeographicS Apollem k Měsíci (2)
21:00  National GeographicNevlídná planeta (3)
21:05  Nova Sport 1Mystic Sk8 Cup

zítra

04:24  National GeographicOstraha hranic V (9)
05:12  National GeographicOstraha hranic V (10)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (15)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (16)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje III (2)
11:00  National GeographicMegatovárny (16)
11:05  Nova Sport 1Mystic Sk8 Cup
11:30  Nova Sport 2Tankwa Trek
14:00  National GeographicSuperauto ze šrotiště (4)
14:45  Nova Sport 2Infinite Trail
16:00  National GeographicVědecky prověřeno III (9)
16:30  Televize SeznamTvrdá hra (1,2)
17:30  National GeographicVědecky prověřeno III (6)
21:00  National GeographicZázraky techniky (3)
22:00  National GeographicZázraky techniky (2)
23:00  National GeographicOstraha hranic V (5)

úterý

00:00  National GeographicOstraha hranic V (6)
02:00  National GeographicDuchové Pearl Harboru (1)
02:48  National GeographicSuperauto ze šrotiště (4)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (17)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (18)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje III (3)
11:00  National GeographicMegatovárny (35)
14:00  National GeographicSuperauto ze šrotiště (7)
16:00  National GeographicVědecky prověřeno III (7)
16:30  National GeographicVědecky prověřeno III (8)
19:05  Nova Sport 1Tankwa Trek
19:30  Nova Sport 1Mystic Sk8 Cup

středa

00:00  National GeographicHitlerova bitva s médii (1)
01:25  Prima ZoomDemolice I (3)
02:48  National GeographicSuperauto ze šrotiště (7)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (19)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (20)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje III (4)
11:00  National GeographicMegatovárny (40)
11:30  Nova Sport 2Mystic Sk8 Cup
14:00  National GeographicSuperauto ze šrotiště (1)
15:00  National GeographicZázraky techniky (3)
15:40  Nova Sport 2Infinite Trail
22:35  ČT artBackstage

čtvrtek

00:00  National GeographicTajemství oceánů II (3)
01:00  National GeographicJednotky SS (1)
02:00  National GeographicJednotky SS (2)
02:48  National GeographicSuperauto ze šrotiště (1)
06:00  Prima ZoomSuperpavouk
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (21)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (22)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje III (5)
10:00  National GeographicZázraky techniky (3)
11:00  National GeographicMegatovárny (43)
14:00  National GeographicSuperauto ze šrotiště (3)
15:00  National GeographicZázraky techniky (2)
15:55  ČT sportMS 2019 Rusko
23:00  National GeographicTajemství oceánů II (7)

pátek

02:48  National GeographicSuperauto ze šrotiště (3)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (23)
08:00  National GeographicSkvělý dr. Pol VIII (24)
09:00  National GeographicCesar zachraňuje III (6)
10:00  National GeographicZázraky techniky (2)
10:10  Prima ZoomDemolice I (3)
11:00  National GeographicMegatovárny (46)
11:05  Nova Sport 1Mystic Sk8 Cup
11:35  Nova Sport 2Tankwa Trek
12:00  Nova Sport 1Infinite Trail
15:00  National GeographicZázraky techniky (1)

sobota 21.

06:00  National GeographicSkvělý dr. Pol II (15/16)
07:00  National GeographicSkvělý dr. Pol II (16/16)
08:00  National GeographicMise k Plutu a dál (1)
10:00  National GeographicAntarktida - výběr (1)
11:00  National GeographicCesar zachraňuje II (9)
12:00  National GeographicCesar zachraňuje II (10)
13:00  National GeographicVědecky prověřeno VI (11)
13:30  National GeographicVědecky prověřeno VI (12)
14:00  National GeographicVědecky prověřeno VI (13)
14:30  National GeographicVědecky prověřeno VI (14)
16:00  National GeographicTajemství oceánů II (3)
17:00  National GeographicNevlídná planeta (5)
17:10  Barrandov TVZáchranáři
18:00  National GeographicEgypt z výšky (1)
19:00  National GeographicStavba Eurotunelu (1)
19:25  Nova Sport 2Infinite Trail
22:00  National GeographicOstraha hranic VII (8)
23:00  National GeographicOstraha hranic VII (9)

neděle 22.

03:05  Filmbox PlusOdhalení