Uživatelské jméno:
Heslo:
zapamatovat
Registrace (proč?) Zapomenuté heslo
x zavřít
Ochranaosobníchúdajů Nastavenícookies
Prima Show JOJ Svet SK TV program Zprávy z Prahy
Výborná SHOWTo se vysvětlí, soudruzi!Zalez do spacákuAdiktsPolicie Hvar
Výpis: jízdní řád náhledy Věda v TV archivu (pro okamžité sledování online)
dnes
Dnes zemřeš!03:20, Filmbox
Tajemství oceánů: V hlubinách 1: Válečné lodě (3)07:00, National Geographic
Na 18 kolech v Indonézii07:00, Spektrum
Tučňáci z Madagaskaru07:00, Paramount Network
Tajemství oceánů: V hlubinách 1: Když přijde bouře (4)08:00, National Geographic
Mistrovské pečení08:40, Spektrum Home
Mistrovské pečení10:00, TV Paprika
Divoká Srí Lanka ‒ levhartí království10:55, Viasat Nature
Vyšetřování leteckých neštěstí 22: Havárie nákladního letadla (9)11:00, National Geographic
Na 18 kolech v Indonézii11:00, Spektrum
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 4: Žbluňk (9)12:00, National Geographic
Továrna na jídlo 3: Dokonalý burger (17)15:00, National Geographic za 24m
Továrna na jídlo 3: Chutě Japonska (18)15:30, National Geographic za 54m
Vyšetřování leteckých neštěstí 23: V plamenech (08)16:00, National Geographic
Mistrovské pečení17:00, TV Paprika
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 5: Nehody ve vzduchu (4)19:00, National Geographic
Mozek v akci 8: Zvuk hudby (6)21:00, National Geographic
Mistrovské pečení23:00, TV Paprika
zítra
Vyšetřování leteckých neštěstí 23: V plamenech (08)03:00, National Geographic
Zvířecí odysea (2)06:45, Prima Zoom
Křižovatky života06:55, Prima Star
Tajemství oceánů: V hlubinách 1: Sabotáž na širém moři (5)07:00, National Geographic
Tajemství oceánů: V hlubinách 1: Pobřeží Ameriky (6)08:00, National Geographic
Továrna na jídlo 3: To je ale kus! (19)15:00, National Geographic
Továrna na jídlo 3: Čokoládové kamínky (20)15:30, National Geographic
Wifina15:35, ČT :D
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání 5: Senzační přistání (5)19:00, National Geographic
FBI II - Nedokonalá věda19:15, CANAL+ Action
sobota
Tajemství oceánů 3: Podmořské nukleární bojiště (1)00:00, National Geographic
Moje máma veterinářka III (6)00:15, Prima Love
FBI II - Nedokonalá věda03:40, CANAL+ Action
Křižovatky života10:25, Prima Star
Továrna na jídlo 6: Velikonoce (12)14:00, National Geographic
Továrna na jídlo 2: Dechberoucí tikka masala (7)14:30, National Geographic
Továrna na jídlo: USA 2: Salsa, pralinky a omáčka z Buffala (22)15:00, National Geographic
Továrna na jídlo: USA 2: Fíky a organické máslo (23)15:30, National Geographic
Dobrodružství vědy a techniky19:20, ČT2
Hyde Park Civilizace20:06, ČT24
Zázraky přírody20:10, ČT1
Duch (1)21:20, Prima Plus
neděle
Revenant Zmrtvýchvstání00:05, Film+
Vyšetřování leteckých neštěstí 23: V plamenech (08)00:45, National Geographic
UFO: Zkoumání fenoménu 1: Tajný program Pentagonu (1)01:30, National Geographic
ALVINNN!!! A Chipmunkové 04: Stonat jak čipmánek / Instantgram (423)03:35, Nickelodeon
Věda 2408:31, ČT24
Hyde Park Civilizace11:05, ČT24
Pan Selfridge (2)16:10, Nova Lady
Duch (1)18:50, Prima Plus
Černobyl: Utopie v plamenech (1)20:00, Prima Zoom
NAKED ATTRACTION POLAND22:30, Óčko
pondělí
Drsná spravedlnost (2. Řada): To nejsou medvídci na hraní (1. Díl)01:00, Animal Planet
Drsná spravedlnost (2. Řada): To nejsou medvídci na hraní (1. Díl)03:00, Animal Planet
Věda 2411:32, ČT24
Tance z pohádkového rance17:10, ČT :D
úterý
Černobylské deníky00:00, CS Horror
Tance z pohádkového rance10:55, ČT :D
středa 3.
Wifina14:35, ČT :D
čtvrtek 4.
žádné pořady pro tento den
pátek 5.
sobota 6.