Uživatelské jméno:
Heslo:
zapamatovat
Registrace (proč?) Zapomenuté heslo
x zavřít
Ochranaosobníchúdajů Nastavenícookies
Prima Show JOJ Svet SK TV program Zprávy z Prahy
Výborná SHOWTo se vysvětlí, soudruzi!Zalez do spacákuAdiktsPolicie Hvar
Výpis: jízdní řád náhledy Sport v TV archivu (pro okamžité sledování online)
dnes
Alpské lyžování00:00, Eurosport 2
Ligue 1 Highlights (26)00:00, Nova Sport 2
Florida Panthers - New York Islanders00:05, Nova Sport 1
Fotbal, Přátelské zápasy UEFA, repríza,00:30, Sport2
Cyklistika00:30, Eurosport
Sportovní infoservis00:30, Premier Sport 2
Premier League Fantasy Show ep.32 27/03/202400:30, CANAL+ Sport
Alpské lyžování00:45, Eurosport 2
Magazín Ligy mistrů UEFA (22)00:45, Nova Sport 3
Svět motorů (38)01:15, Nova Action
Freestylové lyžování01:30, Eurosport
Snooker01:30, Eurosport 2
Branky, body, vteřiny01:30, ČT sport
Snowboarding02:15, Eurosport
Televizní noviny02:30, Nova International
Cyklistika03:00, Eurosport
Seattle Kraken - Anaheim Ducks03:05, Nova Sport 1
Tenis, Wang - Yuan, WTA 250, ATX Open, Austin, finále, repríza,03:15, Sport2
Buly - debata expertů04:05, ČT sport
Závěr vysílání04:25, Nova Sport 1
Alpské lyžování04:30, Eurosport
Snooker04:30, Eurosport 2
Paralympijský magazín04:45, ČT sport
World Rookie Tour Finals - Freestyle Ski & Snowboard04:50, Nova Action
Alpské lyžování05:30, Eurosport
Televizní noviny05:50, Nova Gold
Box, repríza,06:00, Sport2
Nový den06:00, CNN Prima News
Snooker06:30, Eurosport
Alpské lyžování06:30, Eurosport 2
Rození obchodníci (14. Řada): Opel GT 1900 z roku 1969 (13. Díl)07:00, Discovery Channel
Premier League Fantasy Show ep.32 27/03/202407:00, CANAL+ Sport
Sportovní noviny07:00, Nova Sport 1
Premier League Darts 202407:00, Nova Sport 2
Mullsjö AIS - IBF Falun07:05, Nova Sport 1
Alpské lyžování07:30, Eurosport 2
Svět motorů (38)07:40, Nova Action
WTA 1000 Miami08:00, CANAL+ Sport 2
Rachot08:15, Prima
Olympijské hry08:30, Eurosport
Snooker08:30, Eurosport 2
BBV po 25 letech08:55, ČT sport
Fotbal, Přátelské zápasy UEFA, repríza,09:00, Sport2
Jari Kurri a Uwe Krupp - hokejové legendy09:00, Nova Sport 1
Florida Panthers - New York Islanders09:15, Nova Sport 1
Olympijské hry09:30, Eurosport
Mullsjö AIS - IBF Falun09:30, Nova Sport 2
Skoky na lyžích09:45, Eurosport
WTA 1000 Miami10:00, CANAL+ Sport 2
Tenis, Wang - Yuan, WTA 250, ATX Open, Austin, finále, repríza,11:00, Sport1 už 85m
Alpské lyžování11:00, Eurosport
Seattle Kraken - Anaheim Ducks11:00, Nova Sport 1 už 85m
Buly - debata expertů11:20, ČT sport
Alpské lyžování11:30, Eurosport
Cyklistika11:30, Eurosport 2
Premier Club Extra ep.32 26/03/202411:30, CANAL+ Sport
Snooker12:00, Eurosport už 25m
WTA 1000 Miami12:00, CANAL+ Sport 2 už 25m
Sportovní zprávy12:25, ČT sport už 0m
Livesport Superliga - play off12:55, ČT sport za 30m
Cyklistika13:00, Eurosport za 35m
Snooker13:00, Eurosport 2 za 35m
ATP Masters 1000: Miami Open13:00, Premier Sport 2 za 35m
Bath Rugby - Sale Sharks13:00, Nova Sport 1 za 35m
Denver Nuggets - Phoenix Suns13:20, Nova Sport 2 za 55m
EROTIC VIDEOS EP 9 - SPORTY STYLE13:25, Playboy za 60m
Poker, WPT Poker 2024, 24/3, repríza,13:45, Sport1
Box, repríza,13:45, Sport2
Cyklistika14:00, Eurosport
WTA 1000 Miami14:00, CANAL+ Sport 2
Studio ČT2414:03, ČT24
Greenlandic14:15, Nova Sport 6
Saracens - Harleguins14:45, Nova Sport 1
Queen & King of the Court #414:45, Nova Sport 6
Lední hokej, SHL, čtvrtfinále, premiéra, živě,15:00, Sport2
ATP Masters 1000: Miami Open15:00, Premier Sport 2
Volejbalový magazín15:15, ČT sport
1:1 Sport Show (60)15:20, Nova Sport 2
Jönköpings IK - Storvreta IBK15:55, Nova Sport 2
WTA 1000 Miami16:00, CANAL+ Sport 2
European Freestyle Pro Tour Season Wrap up16:30, Nova Sport 1
Svět sportu: Rok za rokem (24)16:45, Prima Zoom
Cyklistika17:00, Eurosport
UEFA Champions League Highlights (19/2023)17:00, Premier Sport 2
Ružomberok - Dunajská Streda17:10, Nova Sport 1
Lední hokej, Tipos Extraliga, Čtvrtfinále, 6. zápas, premiéra, živě,17:30, Sport1
UEFA Champions League Highlights (20/2023)17:30, Premier Sport 2
Premier Club Extra ep.32 26/03/202417:30, CANAL+ Sport
Premier League Pool 202417:30, Nova Sport 6
FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha B17:50, ČT sport
Akvária na míru (7. Řada): Akvárium na žraloky (17. Díl)18:00, Animal Planet
Snooker18:00, Eurosport
Cyklistika18:00, Eurosport 2
ATP Masters 1000: Miami Open18:00, Premier Sport 2
Premier League Stories: Christian Atsu18:00, CANAL+ Sport
WTA 1000 Miami18:00, CANAL+ Sport 2
Florida Panthers - New York Islanders18:00, Nova Sport 2
Cyklistika19:00, Eurosport 2
Kriminálka Las Vegas II (4)19:05, Nova Gold
Televizní noviny19:30, Nova
Televizní noviny19:30, Nova International
NHL News19:45, Nova Sport 1
Branky, body, vteřiny19:52, ČT1
Branky, body, vteřiny19:52, ČT24
Skoky na lyžích20:00, Eurosport
Týden v motorsportu (13/2024)20:00, Premier Sport 2
Come On!20:00, CANAL+ Sport 2
Losování Sportky a Šance20:05, ČT1
Kickboxer: Retaliation20:15, Film+
MVP, Rozhovory o sportu, Martin Skrtel, dnešní,20:15, Sport2
Spade poker show 2024 (3)20:25, Nova Sport 1
Ligue 1 Preview (27)20:25, Nova Sport 6
Premier Club Extra ep.32 26/03/202420:30, CANAL+ Sport
WTA 1000 Miami20:30, CANAL+ Sport 2
Northampton Saints - Saracens20:40, Nova Sport 1
Lední hokej, SHL, čtvrtfinále, repríza,20:45, Sport1
Alpské lyžování21:00, Eurosport
Premier League Preview ep.27 29/03/202421:00, CANAL+ Sport
Alpské lyžování21:30, Eurosport
Renovátoři rezavého šrotu (1. Řada): Vše v rodině (2. Díl)21:55, Viasat Explore
Snowboarding22:00, Eurosport
Snooker22:30, Eurosport
Magazín Champions League (23/2023)22:30, Premier Sport 2
WTA 1000 Miami22:30, CANAL+ Sport 2
České taekwondo ITF (1)22:45, Nova Sport 1
Oktagon - Výzva V. (7/2020)23:00, Premier Sport 2
Sportovní noviny23:00, Nova Sport 1
Magazín NBA Action (23)23:00, Nova Sport 2
NHL News23:05, Nova Sport 1
Bomby na ledu (24)23:05, Nova Sport 6
Sportovní infoservis23:30, Premier Sport 2
Reconnecting ONE23:30, Nova Sport 1
Ligue 1 Preview (27)23:30, Nova Sport 2
zítra
Premier League Preview ep.27 29/03/202400:00, CANAL+ Sport
Buffalo Sabres - New Jersey Devils00:05, Nova Action
Buffalo Sabres - New Jersey Devils00:05, Nova Sport 1
Lední hokej, Tipos Extraliga, Čtvrtfinále, 6. zápas, repríza,00:30, Sport2
Alpské lyžování01:30, Eurosport
Televizní noviny01:55, Nova International
Alpské lyžování02:15, Eurosport
Rachot02:35, Prima
Jönköpings IK - Storvreta IBK02:45, Nova Sport 1
Závěr vysílání03:00, Eurosport
Ušák Jaromíra Bosáka: Robert Záruba (130)03:10, Televize Seznam
Renovátoři rezavého šrotu (1. Řada): Vše v rodině (2. Díl)03:20, Viasat Explore
Branky, body, vteřiny03:40, ČT sport
FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha B03:55, ČT sport
Akvária na míru (7. Řada): Akvárium na žraloky (17. Díl)04:30, Animal Planet
Box, repríza,04:30, Sport1
Snowboarding04:30, Eurosport
Cyklistika04:30, Eurosport 2
Doly krále Šalomouna (2)04:30, Filmbox
Závěr vysílání05:00, Nova Sport 1
Televizní noviny05:25, Nova Gold
EROTIC VIDEOS EP 9 - SPORTY STYLE05:58, Playboy
Fotbal, Přátelské zápasy UEFA, repríza,06:00, Sport2
Alpské lyžování06:00, Eurosport
Snooker06:00, Eurosport 2
Formule06:30, Eurosport
Podraz06:35, AMC
Premier League Preview ep.27 29/03/202407:00, CANAL+ Sport
WTA 1000 Miami07:00, CANAL+ Sport 2
Ružomberok - Dunajská Streda07:05, Nova Sport 1
Premier League Fantasy Show ep.32 27/03/202407:30, CANAL+ Sport
Box, TOP 25 KO 3/1, repríza,07:45, Sport1
Cyklistika08:00, Eurosport 2
Premier Club Extra ep.32 26/03/202408:00, CANAL+ Sport
Snooker08:15, Eurosport
Cyklistika08:30, Eurosport 2
Premier League Preview ep.27 29/03/202408:30, CANAL+ Sport
Cyklotoulky08:35, ČT2
BBV po 25 letech08:35, ČT sport
Archiv D: Sport 197408:45, ČT sport
GKA World Tour Season Wrap Up08:45, Nova Sport 1
Jönköpings IK - Storvreta IBK08:45, Nova Sport 2
Premier League Stories: Christian Atsu09:00, CANAL+ Sport
WTA 1000 Miami09:00, CANAL+ Sport 2
Premier League Pool 202409:00, Nova Sport 6
MVP, Rozhovory o sportu, Martin Škrtel, dnešní,09:15, Sport1
Buffalo Sabres - New Jersey Devils09:15, Nova Sport 1
Cyklistika09:30, Eurosport 2
FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha B09:50, ČT sport
Premier League Darts 202410:15, Nova Sport 2
Kurýr 310:15, CANAL+ Action
Cyklistika10:30, Eurosport
Snooker10:30, Eurosport 2
Fotbal, Přátelské zápasy UEFA, repríza,11:00, Sport1
WTA 1000 Miami11:00, CANAL+ Sport 2
Jönköpings IK - Storvreta IBK11:00, Nova Sport 1
Lvíčata11:05, ČT :D
Slon a motýl11:20, JOJ Cinema
Premier League Fantasy Show ep.32 27/03/202411:30, CANAL+ Sport
Z metropole Speciál11:32, ČT24
Box, repríza,12:00, Sport2
Cyklistika12:00, Eurosport
TCL V Repre12:25, ČT sport
Magazín Ligy mistrů UEFA (23)12:25, Nova Sport 3
Olympijské hry12:30, Eurosport 2
Premier League Preview ep.27 29/03/202412:30, CANAL+ Sport
Magazín NBA Action (23)12:35, Nova Sport 2
1:1 Sport Show (60)12:45, Nova Sport 1
Cyklistika13:00, Eurosport
Premier Club Extra ep.32 26/03/202413:00, CANAL+ Sport
WTA 1000 Miami13:00, CANAL+ Sport 2
Buffalo Sabres - New Jersey Devils13:00, Nova Sport 2
SSL Gold Cup13:15, Nova Sport 1
Olympijské hry13:30, Eurosport 2
Cyklotoulky13:45, ČT sport
Northampton Saints - Saracens13:45, Nova Sport 1
Bomby na ledu (24)14:20, Nova Sport 5
Queen & King of the Court #414:25, Nova Sport 5
Seattle Kraken - Anaheim Ducks14:55, Nova Sport 2
Reconnecting ONE14:55, Nova Sport 5
WTA 1000 Miami15:00, CANAL+ Sport 2
Lední hokej, SHL, čtvrtfinále, premiéra, živě,15:15, Sport2
Cyklistika15:30, Eurosport
SC DHfK Leipzig - ThSV Eisenach15:30, Nova Sport 1
Lovci vojenských pokladů16:00, Spektrum
Snooker16:15, Eurosport 2
Poker, WPT Poker 2024, 24/3, nové,16:30, Sport1
WTA 1000 Miami17:00, CANAL+ Sport 2
NHL News17:00, Nova Sport 1
Sobota v NHL17:15, Nova Sport 1
Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II17:20, ČT :D
Lední hokej, Tipos Extraliga, Čtvrtfinále, 7. zápas, premiéra, živě,17:30, Sport1
Florida Panthers - Detroit Red Wings17:35, Nova Sport 1
Cyklistika17:45, Eurosport
Pólo: Čest a výhra17:55, Prima Zoom
Snooker18:45, Eurosport
Magazín Champions League (23/2023)19:00, Premier Sport 2
Come On!19:00, CANAL+ Sport 2
1:1 Sport Show (57)19:00, Nova Sport 5
Týden v motorsportu (13/2024)19:30, Premier Sport 2
1:1 Sport Show (58)19:40, Nova Sport 5
Lední hokej, SHL, čtvrtfinále, premiéra, živě,20:00, Sport2
Myšlenky zločince III (15)20:00, Nova Gold
Magazín Ligy mistrů UEFA (23)20:10, Nova Sport 3
NHL Den hokeje v Česku 202420:15, Nova Sport 1
Winter Games New Zealand - Back Country Freestyle Challenge20:15, Nova Sport 5
Marinette20:30, Cinemax 2
European Freestyle Pro Tour Season Wrap up20:30, Nova Sport 1
Växjö IBK - FBC Kalmarsund20:45, Nova Sport 2
Cyklistika21:00, Eurosport
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks21:05, Nova Sport 1
Archiv D: Sport 197421:10, ČT sport
Cyklistika22:00, Eurosport
ATP Masters 1000: Miami Open: 1. čtvrtfinále22:00, Premier Sport 2
Kam nikdo nesmí22:00, CS Film
Fotbal, Přátelské zápasy UEFA, repríza,22:30, Sport2
Phantom punch22:30, Filmbox Star
V obklíčení: Žraloci z ostrova Ascension22:40, Viasat Nature
Snooker23:00, Eurosport 2
Snooker23:30, Eurosport
Cyklistika23:30, Eurosport 2
Colorado Avalanche - Nashville Predators23:35, Nova Sport 1
neděle
ATP Masters 1000: Miami Open: 2. čtvrtfinále00:00, Premier Sport 2
Box, repríza,00:30, Sport2
Myšlenky zločince III (15)00:35, Nova Gold
FC Metz - AS Monaco00:35, Nova Sport 2
EROTIC VIDEOS EP 9 - SPORTY STYLE00:56, Playboy
MVP, Rozhovory o sportu, Martin Škrtel, dnešní,01:15, Sport1
Skoky na lyžích01:30, Eurosport
Televizní noviny01:30, Nova International
Sportovní infoservis03:00, Premier Sport 2
Bomby na ledu (24)03:10, Nova Sport 6
Alpské lyžování03:45, Eurosport 2
Harlequins - Bath Rugby04:15, Nova Sport 1
Växjö IBK - FBC Kalmarsund04:15, Nova Sport 2
Freestylové lyžování04:30, Eurosport
Luftwaffe ve 2. světové válce04:45, CS Mystery
Magazín NBA Action04:50, Nova Action
Branky, body, vteřiny05:05, ČT sport
Tenis, WTA 250, sestřih, Austin,05:30, Sport1
Televizní noviny05:30, Nova Gold
Queen & King of the Court #406:00, Nova Sport 6
Cyklistika06:30, Eurosport 2
Poker, WPT Poker 2024, 1/24, repríza,07:00, Sport2
Premier Club Extra ep.32 26/03/202407:00, CANAL+ Sport
Florida Panthers - Detroit Red Wings07:05, Nova Sport 1
Cyklistika07:30, Eurosport 2
Cyklistika08:30, Eurosport
Cyklistika08:45, Eurosport
Colorado Avalanche - Nashville Predators08:45, Nova Sport 1
Poker, WPT Poker 2024, 2/24, repríza,09:00, Sport2
BBV po 25 letech09:00, ČT sport
Växjö IBK - FBC Kalmarsund09:00, Nova Sport 2
Paralympijský magazín09:10, ČT sport
Cyklotoulky09:30, ČT sport
Come On! ep. 08 14/03/202409:30, CANAL+ Sport
Cyklistika09:45, Eurosport
Poker, WPT Poker 2024, 24/3, repríza,10:00, Sport2
WTA 1000 Miami Open Final 30/03/202410:00, CANAL+ Sport
Ženská basketbalová liga10:20, Nova Sport 1
Minnesota Wild - Vegas Golden Knights10:45, Nova Sport 2
Lovci vojenských pokladů11:00, Spektrum
Schováno v kůlnách (5. Řada): Dino / Sportovní vůz Morgan (3. Díl)11:30, Discovery Channel
Lovci vojenských pokladů12:00, Spektrum
Tenis, WTA 250, sestřih, Austin,12:00, Sport2
Advantage ep. 06 Anna Karolina Schmiedlova12:00, CANAL+ Sport
WTA 1000 Miami12:00, CANAL+ Sport 2
Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II12:15, ČT :D
Marinette12:30, Cinemax 2
Lední hokej, SHL, čtvrtfinále, repríza,12:30, Sport2
Premier Club Extra ep.32 26/03/202412:30, CANAL+ Sport
Växjö IBK - FBC Kalmarsund12:30, Nova Sport 1
Premier League Stories: Christian Atsu13:00, CANAL+ Sport
Magazín Ligy mistrů UEFA (23)13:25, Nova Sport 4
Premier League Interview - Ashley Cole14:00, CANAL+ Sport
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks14:00, Nova Sport 1
Oktagon - Výzva V. (5/2020)15:00, Premier Sport 2
Sale Sharks - Exeter Chiefs15:55, Nova Sport 1
Oktagon - Výzva V. (6/2020)16:00, Premier Sport 2
Snooker16:30, Eurosport 2
Play off Tipsport extraligy16:40, ČT sport
Cyklistika16:45, Eurosport
Oktagon - Výzva V. (7/2020)17:00, Premier Sport 2
Slon a motýl17:05, JOJ Cinema
Lední hokej, Tipos Extraliga, Čtvrtfinále, 5. zápas, repríza,17:30, Sport2
ATP Masters 1000: Miami Open: 3. čtvrtfinále18:00, Premier Sport 2
Mediterranean Epic18:00, Nova Sport 1
NHL Den hokeje v Česku 202418:25, Nova Sport 1
Cyklistika18:30, Eurosport
NHL News18:40, Nova Sport 1
Pixbo Wallenstam IBK - Linköping IBK18:55, Nova Sport 1
Spade poker show 2024 (3)19:15, Nova Sport 2
Snooker19:30, Eurosport
ATP Masters 1000: Miami Open: 4. čtvrtfinále20:00, Premier Sport 2
Box, Bournemouth, repríza,20:15, Sport2
Naslouchej očima20:30, Cinemax 2
MVP, Rozhovory o sportu, Martin Škrtel, dnešní,20:45, Sport1
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks21:35, Nova Sport 1
Týden v motorsportu (13/2024)22:00, Premier Sport 2
Magazín Ligy mistrů UEFA (23)22:30, Nova Sport 3
Cyklistika23:00, Eurosport
Oktagon - Výzva V. (8/2020)23:00, Premier Sport 2
European Freestyle Pro Tour Season Wrap up23:20, Nova Sport 1
Z metropole Speciál23:32, ČT24
Sale Sharks - Exeter Chiefs23:50, Nova Sport 1
Stalo se v NHL (8)23:55, Nova Action
pondělí
Tenis, WTA 250, sestřih, Austin,00:00, Sport2
Poker, WPT Poker 2024, 2/24, repríza,00:15, Sport1
Box, Ali - Miteff 1961,00:30, Sport2
Premier League Interview - Ashley Cole00:30, CANAL+ Sport
Poker, WPT Poker 2024, 24/3, repríza,01:15, Sport1
Cyklistika01:30, Eurosport
Spongebob v kalhotách 09: Extrémní Pupeny / Veverčí Rekordy (179)01:45, Nickelodeon
Box, repríza,02:15, Sport1
Paris FC - Montpellier HSC02:30, Nova Sport 1
Televizní noviny02:55, Nova International
Závěr vysílání03:00, Eurosport 2
Archiv D: Sport 197403:15, ČT sport
Pixbo Wallenstam IBK - Linköping IBK03:15, Nova Sport 1
EX MACHINA03:35, Film+
Fotbal, Přátelské zápasy UEFA, repríza,04:00, Sport2
Branky, body, vteřiny04:10, ČT24
Branky, body, vteřiny04:10, ČT sport
BBV po 25 letech08:30, ČT sport
Svět motorů12:20, ČT sport
Play off Tipsport extraligy12:55, ČT sport
Archiv D: Sport 197414:50, ČT sport
Volejbalový magazín17:00, ČT sport
Paralympijský magazín19:40, ČT sport
Studio Time Out20:05, ČT sport
Buly - debata expertů21:10, ČT sport
Svět motorů21:45, ČT sport
úterý
Branky, body, vteřiny01:20, ČT sport
Dokonalé neviňátko01:25, CS Horror
Volejbalový magazín01:35, ČT sport
Luftwaffe ve 2. světové válce04:05, CS Mystery
Branky, body, vteřiny04:15, ČT sport
Studio Time Out04:30, ČT sport
Cyklotoulky08:45, ČT sport
Studená válka na šachovnici09:25, CS History
Angličtina s Hurvínkem09:25, ČT :D
Studio ČT2410:00, ČT24
Vyber si svůj sport10:50, ČT :D
Předpověď počasí, sportovní zprávy12:20, ČT1
Předpověď počasí, sportovní zprávy12:20, ČT24
Sportovní zprávy12:25, ČT sport
Studio Time Out12:55, ČT sport
Lvíčata15:30, ČT :D
FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň17:40, ČT sport
Cyklotoulky18:20, ČT2
Branky, body, vteřiny19:56, ČT1
Branky, body, vteřiny19:56, ČT24
Buly - debata expertů21:05, ČT sport
TCL V Repre21:40, ČT sport
FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň23:15, ČT sport
středa
Branky, body, vteřiny01:00, ČT sport
Buly - debata expertů01:15, ČT sport
TCL V Repre01:45, ČT sport
Branky, body, vteřiny02:50, ČT sport
Volejbalový magazín04:55, ČT sport
BBV po 25 letech08:20, ČT sport
Studio Time Out08:35, ČT sport
TCL V Repre09:40, ČT sport
Buly - debata expertů10:40, ČT sport
V šachu11:15, ČT sport
Paralympijský magazín11:45, ČT sport
Volejbalový magazín12:55, ČT sport
FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň13:10, ČT sport
TCL V Repre15:30, ČT sport
Svět motorů16:35, ČT sport
Slezský FC Opava - AC Sparta Praha17:40, ČT2
Play off Tipsport extraligy17:40, ČT sport
Finsko - Česko21:00, ČT sport
Svět motorů23:55, ČT sport
čtvrtek 4.
Play off Tipsport extraligy01:00, ČT sport
Branky, body, vteřiny02:55, ČT sport
Finsko - Česko03:10, ČT sport
Svět motorů08:35, ČT sport
Finsko - Česko09:40, ČT sport
Volejbalový magazín11:50, ČT sport
Grand Prix Silesia12:55, ČT sport
Silniční běh Rožmitál - Březnice 66. ročník13:00, ČT sport
Volejbalový magazín15:25, ČT sport
Play off Tipsport extraligy15:45, ČT sport
SFC Opava - AC Sparta Praha18:15, ČT sport
Ceny Fair play20:05, ČT sport
Buly - debata expertů21:00, ČT sport
Svět motorů21:35, ČT sport
TCL V Repre22:35, ČT sport
Grand Prix Silesia23:40, ČT sport
Silniční běh Rožmitál - Březnice 66. ročník23:45, ČT sport
pátek 5.
Branky, body, vteřiny00:05, ČT sport
Buly - debata expertů00:50, ČT sport
Ceny Fair play01:45, ČT sport
Finsko - Česko02:05, ČT sport
Branky, body, vteřiny04:00, ČT sport
Studio Time Out04:15, ČT sport
Studená válka na šachovnici04:45, CS Mystery
Žofka a její dobrodružství (2)07:35, CS Film
sobota 6.
Romeo, Julie a tma14:00, CS Film
Po stopách studené války (12)21:50, CS Mystery
neděle 7.
Bláznivá Střela 2 A 1/2: Vůně Strachu18:10, Paramount Network