Uživatelské jméno:
Heslo:
zapamatovat
Registrace (proč?) Zapomenuté heslo
x zavřít
Ochranaosobníchúdajů Nastavenícookies
Prima Show JOJ Svet SK TV program Zprávy z Prahy
Výborná SHOWTo se vysvětlí, soudruzi!Zalez do spacákuAdiktsPolicie Hvar
Výpis: jízdní řád náhledy Sci-fi v TV archivu (pro okamžité sledování online)
dnes
Červený trpaslík00:20, Paramount Network
Hunger Games: Síla vzdoru 2. část01:25, HBO 2
7 životů01:55, Nova Cinema
Poslední minuty na Zemi03:10, CS Horror
Meg 2: Příkop03:35, HBO 3
Červený trpaslík05:20, Paramount Network
Hvězdná brána IV (13)10:45, Prima Cool
Hvězdná brána: Atlantida II. (13)11:15, AXN
Hvězdná brána IV (14)11:40, Prima Cool
Hvězdná brána IV (15)15:20, Prima Cool už 48m
Hvězdná brána IV (16)16:15, Prima Cool za 7m
Meg 2: Příkop17:05, HBO 3 za 57m
Hvězdná brána: Atlantida II. (14)18:15, AXN
Červený trpaslík23:30, Paramount Network
zítra
Invaze00:30, Nova Cinema
Paradox času02:25, Nova Cinema
Hvězdná brána: Atlantida II. (11)06:25, AXN
Amazing Spider-Man 207:40, HBO 3
Neviditelná loď09:00, JOJ Family
Hvězdná brána IV (15)10:45, Prima Cool
Začátek konce: Srážka s kometou11:00, JOJ Family
Hvězdná brána IV (16)11:40, Prima Cool
Star Trek: Do temnoty12:15, CANAL+ Action
Solární bouře13:00, JOJ Family
Space Oddity14:50, HBO 2
Vyměřený čas14:55, Filmbox
Hvězdná brána IV (17)15:20, Prima Cool
Hvězdná brána IV (18)16:15, Prima Cool
Tenet17:30, HBO
Návštěvníci 2: V chodbách času18:20, AMC
Vice20:00, Filmbox
Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu22:20, Prima Cool
Muž bez stínu23:30, HBO
sobota
Červený trpaslík00:35, Paramount Network
Neviditelná loď01:00, JOJ Family
Začátek konce: Srážka s kometou03:15, JOJ Family
Space Oddity06:00, HBO 2
Hvězdná brána: Atlantida II. (12)06:30, AXN
Hra s časem06:40, JOJ Family
Výjimeční přátelé20:00, Cinemax
Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu22:45, Prima Max
neděle
Star Trek 10: Nemesis01:45, Paramount Network
Muž bez stínu03:10, HBO 2
Neviditelná loď04:20, CS Horror
UFO06:00, Cinemax
Animalia09:20, Cinemax 2
Roboti09:40, HBO 3
Meg 2: Příkop11:30, HBO
Super (8)13:45, Filmbox
Výjimeční přátelé13:55, Cinemax
Návštěvníci 2: V chodbách času14:50, AMC
Věčný svit neposkvrněné mysli15:05, HBO 3
Blue Beetle15:30, HBO
UFO18:30, Cinemax
Návštěvníci: Cesta do Ameriky20:30, AMC
Stonehenge: Soudný den23:45, JOJ Family
pondělí
žádné pořady pro tento den
úterý
Star Trek 1: Film20:00, Paramount Network
středa 3.
Semena zmaru03:15, CS Horror
čtvrtek 4.
Dárce00:00, CS Horror
Měsíc v ohrožení01:30, CS Horror
pátek 5.
sobota 6.
Červený trpaslík00:40, Paramount Network
Spletenec03:00, CS Horror
Star Trek 1: Film14:25, Paramount Network