Uživatelské jméno:
Heslo:
zapamatovat
Registrace (proč?) Zapomenuté heslo
x zavřít
Ochranaosobníchúdajů Nastavenícookies
Prima Show JOJ Svet SK TV program Zprávy z Prahy
Výborná SHOWTo se vysvětlí, soudruzi!Zalez do spacákuAdiktsPolicie Hvar
Výpis: jízdní řád náhledy Právo v TV archivu (pro okamžité sledování online)
dnes
Bojovníci 2. světové války00:35, CS History
Za oponou médií (1)01:30, CS History
Pomozte autům V (7)01:55, Nova Action
Události v regionech02:34, ČT24
Snídaně03:05, Nova International
Soudní síň (ST)03:35, JOJ Family
Události v regionech04:34, ČT24
Soudce Alexandr06:55, Barrandov Krimi
Sportovní noviny07:00, Nova Sport 1
BBV po 25 letech07:45, ČT sport
Víkendová Snídaně07:55, Nova
Víkendová Snídaně07:55, Nova International
Panorama08:00, ČT sport
Pomozte autům V (7)08:25, Nova Action
Sokolský zpravodaj08:35, ČT sport
Hlava rodiny08:55, Prima Max
Mary Berry peče klasicky09:00, TV Paprika
Panorama11:30, ČT sport
Filmové minuty11:45, CS Film už 15m
Tajná hrobka Kleopatry (1. Řada): Alexandrie, Kleopatřino mauzoleum (2. Díl)12:30, Viasat History za 30m
Studio ČT2414:03, ČT24
Soudkyně Barbara14:05, Barrandov Krimi
Božská Florence14:30, JOJ Cinema
Svatby podle Mary14:50, Film+
Soudce Alexandr15:20, Barrandov Krimi
Porážka Bobbyho Flaye (18. Řada): Svíčková pasovaná na rytíře (2. Díl)15:48, Food Network
Wolffův revír15:55, Relax
Soudkyně Barbara16:25, Barrandov Krimi
Pomozte autům 12: Fiesta XR2 (04)17:00, National Geographic
Doktoři z Počátků (5)17:10, Nova International
Soudce Alexandr17:45, Barrandov Krimi
NHL News17:45, Nova Sport 1
Fantom Morrisvillu18:00, CS Film
Zprávičky18:40, ČT :D
Za oponou médií (1)18:50, CS History
HLAVNÍ ZPRÁVY18:55, CNN Prima News
HLAVNÍ ZPRÁVY18:55, Prima
Události19:00, ČT1
Události19:00, ČT24
Soudkyně Barbara19:00, Barrandov Krimi
Camelot20:00, Minimax
Underworld: Boj v podsvětí20:05, Film+
Wolffův revír20:55, Relax
Sportovní noviny20:55, Nova Sport 1
Tragédie v na stadionu Heysel22:00, Spektrum
Dr. Ludsky (7) (ST)22:00, JOJ Family
Archiv ČT2422:05, ČT24
Dr. Ludsky (8) (ST)23:20, JOJ Family
Filmové minuty23:30, CS Film
zítra
Tragédie v na stadionu Heysel00:50, Spektrum
Za oponou médií (2)01:30, CS History
Pomozte autům V (8)02:50, Nova Action
HLAVNÍ ZPRÁVY03:25, CNN Prima News
Soudce Alexandr07:05, Barrandov Krimi
Pomozte autům V (8)08:20, Nova Action
BBV po 25 letech08:35, ČT sport
Dr. Ludsky (7) (ST)08:45, JOJ Family
Bitva o Gallipoli: Nový pohled09:20, CS History
Bella Mia09:40, JOJ Cinema
Dr. Ludsky (8) (ST)10:00, JOJ Family
Archiv ČT2410:31, ČT24
Panorama11:25, ČT sport
Občanské noviny12:04, ČT2
Filmové minuty13:45, CS Film
Soudkyně Barbara14:10, Barrandov Krimi
Soudce Alexandr15:25, Barrandov Krimi
Aljaška: Noví osadníci 7: Má to v krvi17:00, National Geographic
NHL News17:40, Nova Sport 1
Filmové minuty17:45, CS Film
Za oponou médií (2)18:50, CS History
Fikce, nebo pravda19:00, Spektrum
Fikce, nebo pravda19:55, Spektrum
Do Ameriky ve stopách vikingů (1)20:00, Prima Zoom
90′ ČT2420:06, ČT24
Street Fighter: Poslední boj20:25, AMC
TEMNÝ KRAJ (7)21:35, Prima
Napravitelné chyby22:20, Spektrum Home
Pomozte autům 12: Fiesta XR2 (04)23:00, National Geographic
NAKED ATTRACTION23:30, Óčko
Napravitelné chyby23:55, Spektrum Home
pondělí
Za oponou médií (3)01:55, CS History
Stíny minulosti02:40, AMC
HLAVNÍ ZPRÁVY03:20, CNN Prima News
Soudce Alexandr07:00, Barrandov Krimi
Božská Florence07:45, JOJ Cinema
Soudní síň (ST)08:00, JOJ Family
Panorama08:20, ČT sport
BBV po 25 letech08:55, ČT sport
Studio 609:00, ČT24
Soudní síň (ST)09:00, JOJ Family
Bojovníci 2. světové války09:20, CS History
Studio ČT2410:00, ČT24
Ranní Sportovní noviny11:00, Nova Sport 1
Soudní síň - CZ12:00, JOJ Family
Panorama12:05, ČT sport
Soudní síň (ST)12:50, JOJ Family
Polední Sportovní noviny13:00, Nova Sport 1
Sokolský zpravodaj13:05, ČT sport
Soudkyně Barbara13:15, Barrandov Krimi
Soudce Alexandr14:35, Barrandov Krimi
Soudkyně Barbara15:40, Barrandov Krimi
Soudce Alexandr16:50, Barrandov Krimi
Soudní síň (ST)16:55, JOJ Family
Soudní síň (ST)17:55, JOJ Family
Události v regionech18:00, ČT1
Soudkyně Barbara18:00, Barrandov Krimi
NHL News18:35, Nova Sport 1
Odpolední Sportovní noviny18:45, Nova Sport 1
Za oponou médií (3)18:50, CS History
Soudkyně Barbara20:05, Barrandov Krimi
90′ ČT2420:07, ČT24
Sportovní noviny21:05, Nova Sport 1
Soudce Alexandr21:10, Barrandov Krimi
Pomozte autům V (9)21:25, Nova Action
Horizont ČT2421:30, ČT24
Události, komentáře22:00, ČT24
Soudkyně Barbara22:25, Barrandov Krimi
Sportovní noviny23:00, Nova Sport 1
NHL News23:05, Nova Sport 1
Soudce Alexandr23:30, Barrandov Krimi
úterý
Alexander Veliký01:20, Film+
Za oponou médií (4)01:35, CS History
Soudní síň (ST)03:25, JOJ Family
Události v regionech03:34, ČT24
Soudní síň (ST)04:25, JOJ Family
Sokolský zpravodaj04:55, ČT sport
Snídaně05:55, Nova
Snídaně05:55, Nova International
Hrbáč07:15, Film+
Panorama08:10, ČT sport
BBV po 25 letech08:45, ČT sport
Soudní síň - CZ11:55, JOJ Family
Občanské noviny12:39, ČT2
Soudní síň (ST)12:55, JOJ Family
Soudkyně Barbara13:20, Barrandov Krimi
Svědkové obžaloby14:00, CS Film
Zůstaň se mnou15:05, Film+
Soudkyně Barbara15:35, Barrandov Krimi
Soudce Alexandr16:40, Barrandov Krimi
Soudní síň (ST)16:50, JOJ Family
Soudkyně Barbara17:55, Barrandov Krimi
NHL News18:45, Nova Sport 1
Za oponou médií (4)18:55, CS History
Odpolední Sportovní noviny19:00, Nova Sport 1
Sportovní noviny21:00, Nova Sport 1
Pomozte autům V (10)21:25, Nova Action
Studio Time Out21:30, ČT sport
Filmové minuty21:45, CS Film
Soudkyně Barbara22:15, Barrandov Krimi
středa
Za oponou médií (5)01:30, CS History
Pomozte autům V (9)02:00, Nova Action
Snídaně03:15, Nova International
Underworld: Boj v podsvětí04:10, Film+
HLAVNÍ ZPRÁVY04:30, CNN Prima News
Sokolský zpravodaj07:10, ČT sport
BBV po 25 letech07:20, ČT sport
Panorama07:35, ČT sport
Tisíc a jedna noc (14)07:50, CS Film
Pomozte autům V (9)08:25, Nova Action
Do Ameriky ve stopách vikingů (1)09:40, Prima Zoom
Neznámí hrdinové14:10, ČT2
Vražedná čísla 4: Robin Hood (5)15:15, Televize Seznam
Přednosta stanice16:00, CS Film
Doktor z hor16:55, Relax
Za oponou médií (5)18:55, CS History
Pomozte autům VI (1)21:30, Nova Action
Soudkyně Barbara22:20, Barrandov Krimi
Stíny minulosti23:55, AMC
čtvrtek
Vražedná čísla 4: Robin Hood (5)00:35, Televize Seznam
Za oponou médií (6/6)01:45, CS History
Pomozte autům V (10)02:00, Nova Action
Soudní síň (ST)02:00, JOJ Family
Soudní síň - CZ02:45, JOJ Family
Soudní síň (ST)03:30, JOJ Family
Uchem jehly04:15, ČT art
Mississipské peklo04:50, CS Mystery
Pomozte autům V (10)08:35, Nova Action
Taffy (77)10:00, Disney Channel
Soudní síň (ST)10:05, JOJ Family
Svědkové obžaloby10:15, CS Film
Vražedná čísla 4: Robin Hood (5)10:25, Televize Seznam
Sokolský zpravodaj10:50, ČT sport
Božská Florence10:55, JOJ Cinema
Zůstaň se mnou11:35, Film+
Filmové minuty11:45, CS Film
Hvězdná brána VII (10)16:10, Prima Cool
FBI: International17:00, Paramount Network
Za oponou médií (6)18:55, CS History
Předvolební Evropa20:15, ČT24
Pomozte autům VI (2)21:25, Nova Action
Atentát (14)21:45, Nova International
pátek 10.
Underworld: Boj v podsvětí01:05, Film+
Street Fighter: Poslední boj02:05, AMC
Pomozte autům VI (1)02:20, Nova Action
Soudní síň (ST)04:30, JOJ Family
Pomozte autům VI (1)08:25, Nova Action
Soudní síň (ST)09:05, JOJ Family
Spongebob v kalhotách11:00, Paramount Network
Hvězdná brána VII (10)11:25, Prima Cool
Soudní síň (ST)12:45, JOJ Family
FBI: International14:00, Paramount Network
Božská Florence14:55, JOJ Cinema
Doktor z hor17:55, Relax
Detektiv z kuchyně: Jíška dne18:35, JOJ Cinema
Pomozte autům VI (3)21:25, Nova Action
Dům na předměstí22:00, CS Film
Soudkyně Barbara22:10, Barrandov Krimi
sobota 11.
Pomozte autům VI (2)02:00, Nova Action
Soudní síň (ST)02:55, JOJ Family
Snídaně03:00, Nova International
Soudní síň (ST)03:45, JOJ Family
Pomozte autům VI (2)08:20, Nova Action
Panorama11:35, ČT sport
TEMNÝ KRAJ (7)13:55, Prima
Jsem božská14:25, JOJ Cinema
Pomozte autům 12: Honda CR-X (06)17:00, National Geographic
Objížďka18:00, CS Film
Modelář18:15, JOJ Cinema
NHL News19:45, Nova Sport 1
Hledá se manželka sestra (5. Řada): Hledání může být komplikované... (5. Díl)20:00, TLC
Dr. Ludsky (9) (ST)22:20, JOJ Family
Dr. Ludsky (10/10) (ST)23:30, JOJ Family
Ledoví vikingové (1. Řada): Závěrečný tlak (7. Díl)23:55, Viasat Explore
neděle 12.
Street Fighter: Poslední boj00:05, AMC
Dva z Queensu 6: Zatracenej chlap (16)02:05, Televize Seznam
Pomozte autům VI (3)02:15, Nova Action
Detektiv z kuchyně: Jíška dne03:00, JOJ Cinema
Mississipské peklo03:35, CS Mystery
Vražedná historie (1. Řada): Nacistický rozparovač v Berlíně (4. Díl)04:45, Viasat History
Pomozte autům VI (3)08:20, Nova Action
Dr. Ludsky (9) (ST)08:30, JOJ Family
Dr. Ludsky (10/10) (ST)09:45, JOJ Family
Stopy, fakta, tajemství - Návraty (11) (ST) - skryty titulky11:30, CS History
Občanské noviny11:52, ČT2
Modelář12:35, JOJ Cinema
Dědictví aneb Kurvahošigutntág14:30, JOJ Cinema
Fikce, nebo pravda18:55, Spektrum
Kudy kráčela smrt (8)20:00, CS Mystery
Do Ameriky ve stopách vikingů (2)20:00, Prima Zoom
Neporazitelný20:35, AMC
Pomozte autům 12: Honda CR-X (06)23:00, National Geographic
pondělí 13.
HLAVNÍ ZPRÁVY03:10, CNN Prima News
Uchem jehly03:25, ČT art
Panorama07:55, ČT sport
BBV po 25 letech08:30, ČT sport
Zůstaň se mnou09:40, Film+
Malí lidé, velký svět (16. Řada): Slečna popíračka (8. Díl)20:00, TLC
Policajtka20:20, Film+