Ochrana
osobních
údajů
Nastavení
cookies
Prima Show
JOJ Svet
SK TV program
Zprávy z Prahy
Výborná SHOW
To se vysvětlí, soudruzi!
Zalez do spacáku
Adikts
Policie Hvar
Výpis:
jízdní řád
náhledy
Soutěže v TV archivu (pro okamžité sledování online)
dnes
00:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
01:25 | | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
03:05 | Nova Cinema | Čas na lásku |
03:20 | Nova Gold | Chcete být milionářem? |
03:40 | Food Network | Buddy versus Duff (1. Řada)... |
04:25 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (52) |
04:25 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (52) |
04:30 | National Geographic | Prokletí tuňáci 12: Kdo bud... |
05:15 | Nova Gold | Co na to Češi |
05:55 | Kino Barrandov | Vtip za stovku! |
06:00 | Barrandov Krimi | Česká tajenka |
06:20 | Nickelodeon | Tlapková patrola 04: Tlapky... |
06:55 | Nova Gold | Co na to Češi |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Pog... |
07:45 | Nova Gold | MasterChef Česko III (12) |
08:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
09:45 | Nickelodeon | Henry Nebezpečný 03: Krásno... |
10:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
10:00 | Nova Sport 2 | GÓÓÓL (24) |
10:45 | Nova International | Na lovu IV |
11:35 | Prima Show | Prostřeno! |
11:35 | Prima Zoom | Prostřeno! |
11:40 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Hra... |
13:00 | Nova Gold | MasterChef Česko III (13) |
13:35 | Barrandov TV | Česká tajenka |
13:55 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
15:00 | Discovery Channel | Nazí a vystrašení (7. Řada)... |
15:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
15:05 | Nova Sport 1 | GÓÓÓL (24) |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Hra... |
15:45 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (52) |
15:45 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (52) |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
16:55 | Barrandov TV | Česká tajenka |
17:00 | Food Network | Přepadení v supermarketu (2... |
17:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
17:30 | Nova | Na lovu IV |
17:30 | Nova International | Na lovu IV |
17:55 | Prima | Prostřeno! |
18:15 | Food Network | Kuchařský souboj s celebrit... |
18:40 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Pog... |
20:20 | Nova | Jedna rodina |
20:20 | Nova International | Jedna rodina (63) |
20:30 | Nova Sport 6 | UFC Fight Night: Tuivasa vs... |
20:55 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
21:40 | Nova International | Survivor Česko & Slovensko ... |
22:05 | JOJ Family | Iveta II. (3) (ST) |
22:30 | Nova Sport 2 | Premier League Darts 2024 |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:45 | Nickelodeon | Super Thundermanovi 02: Čer... |
zítra
00:50 | Disney Channel | Ghostforce (24) |
01:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
03:15 | Nova Gold | Chcete být milionářem? |
03:20 | Nickelodeon | ALVINNN!!! A Chipmunkové 05... |
03:40 | Food Network | Buddy versus Duff (1. Řada)... |
05:55 | Nickelodeon | Tlapková patrola 04: Tlapky... |
05:55 | Kino Barrandov | Vtip za stovku! |
06:00 | Barrandov Krimi | Česká tajenka |
06:45 | Nova Gold | Co na to Češi |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Vík... |
07:40 | Nova Gold | MasterChef Česko III (13) |
08:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
09:30 | Minimax | Barbie Síla mořských panen |
09:35 | Nova International | Jedna rodina (63) |
10:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
10:30 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
10:45 | Nova International | Na lovu IV |
11:40 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
11:45 | Prima Show | Prostřeno! |
11:45 | Prima Zoom | Prostřeno! |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Aut... |
12:25 | Food Network | Přepadení v supermarketu (2... |
13:32 | Food Network | Kuchařský souboj s celebrit... |
13:35 | Barrandov TV | Česká tajenka |
13:55 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
15:00 | Óčko | YOUTUBE CHART |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Aut... |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
16:00 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (53) |
16:00 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (53) |
16:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
16:55 | Barrandov TV | Česká tajenka |
17:00 | Food Network | Vyřazeni (50. Řada): Fritov... |
17:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
17:30 | Nova | Na lovu IV |
17:30 | Nova International | Na lovu IV |
17:55 | Prima | Prostřeno! |
18:40 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
19:00 | Kino Barrandov | Vtip za stovku! |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Vík... |
20:55 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
21:40 | Nova International | Survivor Česko & Slovensko ... |
22:10 | Nickelodeon | Henry Nebezpečný 03: Vybíje... |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:55 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
čtvrtek
01:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
03:05 | Nova Sport 2 | GÓÓÓL (24) |
03:20 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (53) |
03:20 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (53) |
03:25 | Nova Gold | Chcete být milionářem? |
03:40 | Televize Seznam | Ušák Jaromíra Bosáka: Petr ... |
04:50 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (54) |
04:50 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (54) |
05:55 | Kino Barrandov | Vtip za stovku! |
06:00 | Barrandov Krimi | Česká tajenka |
06:40 | Nova Gold | Co na to Češi |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Hra... |
08:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
10:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
10:00 | Paramount Network | Spongebob v kalhotách |
10:35 | Nickelodeon | Praví Hlasiťákovi 01: Kde j... |
10:45 | Nova International | Na lovu IV |
11:25 | Prima Show | Prostřeno! |
11:25 | Prima Zoom | Prostřeno! |
12:00 | Nova Sport 6 | UFC Fight Night: Tuivasa vs... |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Nůž... |
12:25 | Food Network | Vyřazeni (50. Řada): Fritov... |
13:35 | Barrandov TV | Česká tajenka |
13:55 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
14:35 | ČT :D | AZ kvíz junior |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Nůž... |
15:45 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (54) |
15:45 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (54) |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
16:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
16:55 | Barrandov TV | Česká tajenka |
17:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
17:30 | Nova | Na lovu IV |
17:30 | Nova International | Na lovu IV |
17:55 | Prima | Prostřeno! |
18:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
18:40 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
19:00 | Kino Barrandov | Vtip za stovku! |
20:05 | Nova Sport 2 | Premier League Darts 2024 |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Hra... |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
21:40 | Disney Channel | Táborníci z Kikiwaka (129) |
21:45 | Nickelodeon | Casagrandovi 03: Stará pře ... |
22:10 | Nickelodeon | Henry Nebezpečný 03: Krásno... |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:55 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
pátek
01:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
03:30 | Nova Gold | Chcete být milionářem? |
04:10 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (55) |
04:10 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (55) |
05:55 | Kino Barrandov | Vtip za stovku! |
06:00 | Barrandov Krimi | Česká tajenka |
06:45 | Nova Gold | Co na to Češi |
07:00 | Nova Sport 2 | Premier League Darts 2024 |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Aut... |
08:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
08:25 | Disney Channel | Chip a Dale: Život v parku,... |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
10:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
10:45 | Viasat Explore | Záchrana vraků aut (1. Řada... |
10:45 | Nova International | Na lovu IV |
11:45 | Prima Show | Prostřeno! |
11:45 | Prima Zoom | Prostřeno! |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Ark... |
13:35 | Barrandov TV | Česká tajenka |
13:55 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
14:40 | ČT :D | Už tam budem? |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Ark... |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
16:00 | Prima Show | Prostřeno v Británii XV (55) |
16:00 | Prima Zoom | Prostřeno v Británii XV (55) |
16:00 | Nova Sport 1 | GÓÓÓL (24) |
16:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
16:20 | JOJ Cinema | Já, knedlíček |
16:55 | Barrandov TV | Česká tajenka |
17:00 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (12... |
17:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
17:30 | Nova | Na lovu IV |
17:30 | Nova International | Na lovu IV |
17:50 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
17:55 | Prima | Prostřeno! |
18:40 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
19:00 | Kino Barrandov | Vtip za stovku! |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Aut... |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
22:00 | Prima | Máme rádi Česko |
22:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:55 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
sobota
01:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (4. ... |
03:20 | Nova Gold | Chcete být milionářem? |
04:55 | Nova Gold | Co na to Češi |
06:15 | Barrandov Krimi | Česká tajenka |
06:35 | Nova Gold | Co na to Češi |
07:15 | Prima Cool | Pevnost Boyard III (19) |
07:15 | Prima Love | Pevnost Boyard III (19) |
08:05 | Prima Cool | Pevnost Boyard III (20) |
08:05 | Prima Love | Pevnost Boyard III (20) |
09:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
10:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
10:10 | Food Network | Nejlepší americký pekař (3.... |
10:25 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Ark... |
10:30 | Nova Sport 2 | Premier League Darts 2024 |
11:40 | Food Network | Nejlepší americký pekař (3.... |
12:00 | Discovery Channel | Lovci odpadu: Klasická auta... |
12:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
12:50 | Prima | Máme rádi Česko |
13:10 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (12... |
13:45 | Nova Action | Survivor Česko & Slovensko ... |
15:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Ark... |
15:30 | Minimax | Barbie a dotek kouzla |
15:48 | Food Network | Porážka Bobbyho Flaye (17. ... |
16:13 | Food Network | Porážka Bobbyho Flaye (18. ... |
17:00 | Food Network | Alex proti Americe (3. Řada... |
17:55 | Food Network | Další skvělý cukrář (3. Řad... |
19:00 | Nova Lady | Jedna rodina (63) |
19:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
20:10 | Food Network | Vyřazeni (50. Řada): Fritov... |
20:15 | Prima | Česko na grilu |
20:20 | Nova | Superlov II |
20:20 | Nova International | Superlov II |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (12... |
22:00 | Paramount Network | The Running Man |
22:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
23:10 | Food Network | Alex proti Americe (3. Řada... |
23:15 | Disney Channel | Poper se s tím! (14) |
neděle
03:20 | Nova Gold | Chcete být milionářem? |
03:40 | Televize Seznam | Ušák Jaromíra Bosáka: Jiří ... |
05:00 | Nova Sport 6 | UFC Fight Night: Ribas vs. ... |
06:15 | Barrandov Krimi | Česká tajenka |
06:25 | Nova Gold | Co na to Češi |
08:30 | JOJ Family | Delukse (9) (ST) |
08:55 | JOJ Cinema | Já, knedlíček |
09:20 | Relax | Kvíz, please! |
09:50 | Viasat Explore | Záchrana vraků aut (1. Řada... |
10:25 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Lim... |
11:35 | Viasat Explore | Záchrana vraků aut (1. Řada... |
12:10 | ČT :D | AZ kvíz junior |
12:25 | Food Network | Alex proti Americe (3. Řada... |
12:55 | Nova Gold | MasterChef Česko III (18) |
13:10 | Food Network | Další skvělý cukrář (3. Řad... |
13:45 | Nova Action | Survivor Česko & Slovensko ... |
13:50 | ČT :D | Už tam budem? |
14:40 | Food Network | Rodinný souboj (1. Řada): M... |
15:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Lim... |
17:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
17:00 | Food Network | Dětská soutěž v grilování (... |
17:55 | Food Network | Bobbyho trojitá hrozba (2. ... |
18:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
18:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
18:40 | Food Network | Přepadení v supermarketu (2... |
19:47 | Food Network | Kuchařský souboj s celebrit... |
20:15 | Prima Plus | Agrometal (1) |
20:20 | JOJ Family | Iveta II. (4) (ST) |
20:30 | Nova Sport 6 | UFC Fight Night: Ribas vs. ... |
21:35 | Nickelodeon | Korálový tábor: Spongebob n... |
21:40 | Food Network | Dětská soutěž v grilování (... |
22:00 | Nickelodeon | Monstr High 01: Taneční dře... |
22:25 | Food Network | Bobbyho trojitá hrozba (2. ... |
22:30 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
23:10 | Food Network | Další skvělý cukrář (3. Řad... |
pondělí 25.
02:55 | Nova | Superlov II |
03:20 | Nickelodeon | ALVINNN!!! A Chipmunkové 04... |
03:25 | Nova Gold | Chcete být milionářem? |
07:00 | Nickelodeon | Šmoulové 02: Wafle a trest ... |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (6. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Nůž... |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
10:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
10:45 | Viasat Explore | Záchrana vraků aut (1. Řada... |
11:40 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Lim... |
12:25 | Food Network | Dětská soutěž v grilování (... |
13:10 | Food Network | Bobbyho trojitá hrozba (2. ... |
13:55 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
14:00 | National Geographic | Evropa z výšky 5: Severské ... |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Lim... |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Velká Británie |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
16:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
17:00 | Food Network | Souboj v grilování: Flay vs... |
17:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
20:00 | Discovery Channel | Nazí a vystrašení (10. Řada... |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Nůž... |
20:35 | Nickelodeon | Korálový tábor: Spongebob n... |
20:55 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:55 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
úterý 26.
00:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
01:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (6. ... |
05:00 | Nickelodeon | Hádanky s Blue 03: Obchod s... |
06:50 | Spektrum Home | Dům snů - souboj |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (6. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Ark... |
08:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
08:30 | Minimax | Barbie a dotek kouzla |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
10:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
11:40 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Dal... |
12:25 | Food Network | Souboj v grilování: Flay vs... |
14:17 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
15:00 | Discovery Channel | Nazí a vystrašení (7. Řada)... |
15:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Dal... |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
16:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
17:10 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
17:50 | Food Network | Kuchařský souboj s celebrit... |
18:40 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Ark... |
20:55 | Food Network | Peč, dokud nevyhraješ (1. Ř... |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (11... |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:55 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
středa 27.
01:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (6. ... |
02:10 | Nickelodeon | Spongebob v kalhotách 09: Ú... |
04:55 | Disney Channel | Dalmatinská 101 (17) |
06:20 | Nickelodeon | Tlapková patrola 04: Tlapky... |
06:50 | Spektrum Home | Dům snů - souboj |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (6. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Lim... |
08:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Nový Zé... |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
10:10 | Food Network | Vyřazeni (24. Řada): Soutěž... |
10:10 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
10:30 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Tuž... |
13:10 | Food Network | Kuchařský souboj s celebrit... |
13:55 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (9.... |
15:00 | Óčko | YOUTUBE CHART |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Tuž... |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Švédsko |
16:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
17:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
18:15 | Viasat Explore | Záchrana vraků aut (1. Řada... |
18:40 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
19:25 | Food Network | Vyřazeni (24. Řada): Soutěž... |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Lim... |
21:20 | Nickelodeon | Casagrandovi 03: Kuřecí par... |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (9.... |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:55 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
čtvrtek 28.
01:25 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (6. ... |
03:00 | Nickelodeon | ALVINNN!!! A Chipmunkové 04... |
03:20 | Nickelodeon | ALVINNN!!! A Chipmunkové 04... |
03:45 | Disney Channel | Ghostforce (24) |
06:50 | Spektrum Home | Dům snů - souboj |
07:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (6. ... |
07:20 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Dal... |
08:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
08:40 | Spektrum Home | Mistrovské pečení |
09:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Švédsko |
09:25 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
10:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
10:10 | Food Network | Vyřazeni (24. Řada): Soutěž... |
12:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Pog... |
12:35 | Nickelodeon | Monstr High 01: Taneční dře... |
13:55 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (9.... |
15:45 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Pog... |
16:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
16:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení - Švédsko |
16:10 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |
16:35 | Nickelodeon | Monstr High 01: Taneční dře... |
17:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
17:00 | Premier Sport 2 | Magazín Champions League (2... |
18:40 | Food Network | Guyova soutěž v samoobsluze... |
19:00 | Spektrum | LEGO Masters - Amerika |
19:20 | Nickelodeon | Monstr High 01: Taneční dře... |
19:25 | Food Network | Vyřazeni (24. Řada): Soutěž... |
20:10 | Nickelodeon | Kámen, nůžky, papír 01: Dal... |
20:20 | Film+ | EX MACHINA |
21:40 | Food Network | Dětská cukrářská soutěž (9.... |
22:10 | Nickelodeon | Henry Nebezpečný 04: Velká ... |
23:00 | TV Paprika | Mistrovské pečení |
23:55 | Food Network | Jarní cukrářská soutěž (3. ... |