Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály

upravit

Facebook stránka


Ochrana
osobních
údajů

Vánoční program
SK TV program
TV Německo
TV Skandinávie
Zprávy z Prahy

Seriály v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Seriály v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

00:10  Nova GoldUlice (3136)
00:15  Prima ZoomAkta Tesla (5)
00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:45  Kino BarrandovClara a Adrian (59)
04:45  CNN Prima NewsSvět vědy (139)
05:10  Paramount NetworkGriffinovi
05:20  CNN Prima NewsSvět vědy (134)
06:30  ČT :DMolang
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:50  Prima KrimiMacGyver (35)
09:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:50  ČT :DMolang
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Prima KrimiMacGyver (41)
11:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:05  Nova GoldUlice (3136)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Prima CoolFuturama X (9)
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30
 
 
Paramount NetworkGoldbergovi

zítra

00:05  Nova GoldUlice (3137)
00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:40  Kino BarrandovClara a Adrian (60)
02:45  Televize SeznamPřijela pouť II (1)
05:50  Kino BarrandovPlavba snů: Apulie
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:35  Prima KrimiMacGyver (36)
09:00  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
09:15  Nova CinemaDr. House IV (1)
09:30  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
10:00  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
10:25  Prima KrimiMacGyver (42)
10:30  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
12:00  Paramount NetworkPrůměrňákovi
12:15  Nova GoldUlice (3137)
12:30  Paramount NetworkPrůměrňákovi

neděle

00:35  Nova GoldUlice (3138)
00:45  ČT artPotvora II
00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:25  Paramount NetworkGriffinovi​
02:40  Prima CoolFuturama I (1)
03:40  Paramount NetworkGriffinovi
04:10  Paramount NetworkGriffinovi
04:40  Paramount NetworkGriffinovi
05:05  Paramount NetworkGriffinovi
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:30  Prima KrimiMacGyver (37)
08:30  Nova ActionKobra 11 (1,2)
09:00  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
10:00  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
10:10  Prima ZoomAkta Tesla (5)
10:15  Prima KrimiMacGyver (43)
10:30  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongebob v Kalhotách
12:00  Paramount NetworkPrůměrňákovi
12:10  Nova GoldUlice (3138)
12:20  Prima CoolFuturama I (1)
12:30  Paramount NetworkPrůměrňákovi

pondělí

00:30  Nova GoldUlice (3139)
00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:25  Paramount NetworkGriffinovi​
04:35  Paramount NetworkGriffinovi
06:30  ČT :DMolang
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:25  Prima KrimiMacGyver (38)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:35  Prima CoolFlash (21)
09:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:25  Prima KrimiMacGyver (44)
09:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Prima CoolFlash (22)
09:50  ČT :DMolang
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:00  Joj FamilyDr. Ema (1/10)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Prima CoolFuturama I (2)
12:50  Prima CoolFuturama I (3)
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkPrůměrňákovi
14:25  Prima KrimiMacGyver (45)
15:20  CNN Prima NewsSvět vědy (140)
16:00  Paramount NetworkGoldbergovi
16:18  ČT :DRoger
16:30  Paramount NetworkGoldbergovi
17:00  Paramount NetworkGoldbergovi
17:15  Prima CoolFuturama I (4)
17:30  Paramount NetworkGoldbergovi
17:45  Prima CoolFuturama I (5)

úterý

00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:45  Kino BarrandovClara a Adrian (61)
01:50  Prima CoolFuturama I (4)
02:20  Prima CoolFuturama I (5)
04:35  CNN Prima NewsSvět vědy (141)
05:05  Paramount NetworkGriffinovi
05:15  CNN Prima NewsSvět vědy (137)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:50  Prima KrimiMacGyver (39)
08:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:35  Prima CoolFlash (22)
09:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Prima CoolFlash (23)
09:50  Prima KrimiMacGyver (45)
09:55  ČT :DMolang
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:05  Joj FamilyDr. Ema (2)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Prima CoolFuturama I (4)
12:50  Prima CoolFuturama I (5)
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi
14:30  Prima KrimiMacGyver (46)
15:20  CNN Prima NewsSvět vědy (141)
16:00  Paramount NetworkGoldbergovi
16:17  ČT :DRoger
16:30  Paramount NetworkGoldbergovi
17:00  Paramount NetworkGoldbergovi
17:15  Prima CoolFuturama I (6)
17:30  Paramount NetworkGoldbergovi
17:45  Prima CoolFuturama I (7)

středa

00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:40  Kino BarrandovClara a Adrian (62)
01:45  Prima CoolFuturama I (6)
02:15  Prima CoolFuturama I (7)
04:35  CNN Prima NewsSvět vědy (142)
05:10  Paramount NetworkGriffinovi
05:15  CNN Prima NewsSvět vědy (138)
06:30  ČT :DMolang
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:50  Prima KrimiMacGyver (40)
08:30  Prima CoolFlash (23)
09:30  Prima CoolFlash II (1)
09:45  ČT :DMolang
09:45  Prima KrimiMacGyver (46)
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:00  Joj FamilyDr. Ema (3)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Prima CoolFuturama I (6)
12:50  Prima CoolFuturama I (7)
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi
14:25  Prima KrimiMacGyver (47)
15:20  CNN Prima NewsSvět vědy (142)
16:00  Paramount NetworkGoldbergovi
16:19  ČT :DRoger
16:30  Paramount NetworkGoldbergovi
17:00  Paramount NetworkGoldbergovi
17:15  Prima CoolFuturama I (8)
17:30  Paramount NetworkGoldbergovi
17:45  Prima CoolFuturama I (9)

čtvrtek 22.

00:15  Joj FamilyDr. Ema (3)
00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:45  Prima CoolFuturama I (8)
01:45  Kino BarrandovClara a Adrian (63)
02:10  Prima CoolFuturama I (9)
03:35  Paramount NetworkGriffinovi
04:05  Paramount NetworkGriffinovi
04:35  Paramount NetworkGriffinovi
04:35  CNN Prima NewsSvět vědy (143)
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
05:15  CNN Prima NewsSvět vědy (139)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:50  Prima KrimiMacGyver (41)
09:45  Prima KrimiMacGyver (47)
09:50  ČT :DMolang
11:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:00  Joj FamilyDr. Ema (4)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Prima CoolFuturama I (8)
12:50  Prima CoolFuturama I (9)
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi
14:25  Prima KrimiMacGyver (48)
15:20  CNN Prima NewsSvět vědy (143)
16:00  Paramount NetworkGoldbergovi
16:17  ČT :DRoger
16:30  Paramount NetworkGoldbergovi
17:00  Paramount NetworkGoldbergovi

pátek 23.

00:25  Joj FamilyDr. Ema (4)
01:40  Kino BarrandovClara a Adrian (64)
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
04:35  CNN Prima NewsSvět vědy (144)
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
05:15  CNN Prima NewsSvět vědy (140)
06:30  ČT :DMolang
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:50  Prima KrimiMacGyver (42)
08:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:45  ČT :DMolang
09:45  Prima KrimiMacGyver (48)
10:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:00  Joj FamilyDr. Ema (5)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
14:25  Prima KrimiMacGyver (49)
15:20  CNN Prima NewsSvět vědy (144)
15:45  Prima ZoomMegazoo (3)

sobota 24.

00:55  Paramount NetworkGriffinovi​
01:20  Joj FamilyDr. Ema (5)
01:40  Kino BarrandovClara a Adrian (65)
03:35  Paramount NetworkGriffinovi
04:05  Paramount NetworkGriffinovi
04:35  Paramount NetworkGriffinovi
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
05:45  Kino BarrandovLoď snů: Singapur
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:35  Prima KrimiMacGyver (43)
08:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
09:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:35  Prima KrimiMacGyver (49)
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
12:00  Paramount NetworkPrůměrňákovi
12:30  Paramount NetworkPrůměrňákovi
14:15  Prima KrimiMacGyver (50)
15:55  Paramount NetworkPrůměrňákovi
16:00  Barrandov TVOtec Braun
16:25  Paramount NetworkPrůměrňákovi
16:55  Paramount NetworkPrůměrňákovi
17:25  Paramount NetworkPrůměrňákovi
20:00  Barrandov KrimiOtec Braun

neděle 25.

00:50  Paramount NetworkGriffinovi​
01:20  Paramount NetworkGriffinovi​
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
05:45  Kino BarrandovLoď snů: Portoriko
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:35  Prima KrimiMacGyver (44)
08:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
09:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Prima KrimiMacGyver (50)
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách