Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály

upravit

Facebook stránka


Ochrana
osobních
údajů

Prima Show program
Nova Lady
SK TV program
TV Německo
TV Skandinávie
Zprávy z Prahy


O 100 % hezčí
Komisař Montalbano
Divoký anděl
O poklad Anežky České
Moje sladká lež

Seriály v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Seriály v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

00:45  Prima LoveVelvet (56)
01:55  Paramount NetworkGriffinovi
02:25  Paramount NetworkGriffinovi
02:55  Paramount NetworkGriffinovi
03:25  Paramount NetworkGriffinovi
03:25  Prima KrimiBosch V (9)
03:40  Nova Fun (Nova 2)Přátelé III (23,24)
03:55  Paramount NetworkGriffinovi
04:25  Paramount NetworkGriffinovi
04:55  Paramount NetworkGriffinovi
06:20  Nova LadyUlice (3328)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:00  Prima MaxGormiti (10)
07:00  Prima CoolFlash II (3)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:00
 
 
Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
10:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
10:25  ČT1Osada
10:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:45  Nova LadyUlice (3329)
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:50  Nova Fun (Nova 2)Přátelé III (23,24)

zítra

00:45  Prima LoveVelvet (57)
01:55  Kino BarrandovSíla lásky (2)
03:30  Paramount NetworkGriffinovi
03:30  Nova LadyUlice (3329)
03:30  Prima CoolNarcos I (1)
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:00  Nova Fun (Nova 2)Přátelé III,IV (25,1)
04:20  Prima CoolNarcos I (2)
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
04:45  Prima MaxNarcos I (1)
06:10  Nova LadyUlice (3329)
06:10  Prima CoolFlash II (3)
06:25  Prima LoveEverwood I (1)
06:30  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (31-34)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:00  Prima CoolFlash II (4)
07:05  Prima MaxGormiti (11)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:00  Prima KrimiBig Ben V (2)
11:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:35  Nova LadyUlice (3330)
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi

středa

00:50  Prima KrimiZločin III (8)
00:55  Prima LoveVelvet (58)
01:55  Kino BarrandovSíla lásky (3)
02:35  Paramount NetworkGriffinovi
03:05  Paramount NetworkGriffinovi
03:30  Paramount NetworkGriffinovi
03:35  Nova LadyUlice (3330)
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:00  Prima CoolNarcos I (3)
04:10  Prima MaxNarcos I (2)
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
05:15  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (27,28)
06:10  Prima CoolFlash II (4)
06:20  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (35-38)
06:25  Nova LadyUlice (3330)
06:35  Prima LoveEverwood I (2)
06:55  Prima MaxGormiti (12)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:00  Prima CoolFlash II (5)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:00  Prima KrimiBig Ben V (3)
11:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
11:50  Nova LadyUlice (3331)
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:05  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (3,4)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi

čtvrtek

00:50  Prima KrimiZločin III (9)
01:00  Prima LoveVelvet (59)
01:55  Kino BarrandovSíla lásky (4)
03:00  Paramount NetworkGriffinovi
03:30  Paramount NetworkGriffinovi
03:30  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (2,3)
03:45  Nova LadyUlice (3331)
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
04:30  Prima CoolNarcos I (4)
04:45  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (31)
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
06:10  Nova LadyUlice (3331)
06:20  Prima LoveEverwood I (3)
06:20  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (39-42)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
08:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
09:50  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (5-7)
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:55  Prima KrimiBig Ben V (4)
11:50  Nova LadyUlice (3332)
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:05  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (8,9)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi

pátek

00:50  Prima KrimiZločin III (10)
01:05  Prima LoveVelvet (60)
01:50  Kino BarrandovSíla lásky (5)
02:35  Paramount NetworkGriffinovi
03:05  Paramount NetworkGriffinovi
03:30  Paramount NetworkGriffinovi
03:35  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (4,5)
03:40  Nova LadyUlice (3332)
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:00  Nova LadyUlice (3333)
04:05  CS MysteryNapoleon (2)
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
04:35  Prima CoolNarcos I (5)
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
06:15  Nova LadyUlice (3332)
06:15  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (43-46)
06:25  Prima LoveEverwood I (4)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:25  Prima MaxPsí život
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:55  Prima MaxGormiti (13)
08:15  Prima MaxGormiti (14)
08:40  Nova LadyMilenky (4)
09:45  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (10-12)
10:55  Prima KrimiBig Ben VI (1)
11:50  Nova LadyUlice (3333)
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:00  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (13,14)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:45  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (4,5)

sobota

00:45  Prima KrimiZločin III (11)
01:05  Prima LoveVelvet (61)
01:50  Kino BarrandovSíla lásky (6)
02:50  Prima MaxNarcos I (3)
03:00  Prima MaxNarcos I (5)
03:30  Paramount NetworkGriffinovi
03:50  Prima MaxNarcos I (4)
03:50  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (6,7)
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:10  Prima CoolNarcos I (6)
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
05:05  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (39)
05:45  Kino BarrandovHotel snů: Maledivy
06:20  Nova LadyUlice (3333)
06:40  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (47-50)
07:05  ČT :DZou
07:05  Prima LoveEverwood I (5)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:50  Nova LadyMilenky (5)
09:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:45  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (15-17)
10:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
10:45  Prima KrimiBig Ben VI (2)
11:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:55  Nova LadyUlice (3334)
12:00  ČT :DRoger
12:05  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (18,19)
12:55  Paramount NetworkMick
13:25  Paramount NetworkMick
13:45  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (6,7)
13:55  Paramount NetworkMick
14:25  Paramount NetworkMick

neděle 31.

00:55  Prima KrimiZločin III (12)
01:00  Prima LoveVelvet (62)
01:55  Paramount NetworkGriffinovi
02:05  Prima KrimiBosch V (10)
02:20  Prima CoolNext (7)
02:25  Paramount NetworkGriffinovi
02:35  CS MysteryNapoleon (3)
02:50  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (8,9)
02:55  Paramount NetworkGriffinovi
03:30  Paramount NetworkGriffinovi
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:25  Prima ZoomMegazoo (9)
04:35  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (43,44)
05:40  Nova LadyUlice (3334)
05:45  Kino BarrandovHotel snů: Tobago
06:15  Prima MaxGormiti (15)
06:40  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (51-54)
07:05  ČT :DZou
07:10  Prima LoveEverwood I (6)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
08:05  Nova LadyMilenky (6)
08:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
09:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:45  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (20-22)
10:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:10  Nova LadyUlice (3335)
11:30  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
12:05  Nova Fun (Nova 2)Dva a půl chlapa (23,24)
12:55  Paramount NetworkMick
13:25  Paramount NetworkMick
13:45  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (8,9)
13:55  Paramount NetworkMick
14:25  Paramount NetworkMick

pondělí 1.

03:20  Paramount NetworkGriffinovi
03:35  Prima KrimiBosch VI (1)
03:40  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (10,11)
03:50  Paramount NetworkGriffinovi
03:50  CS MysteryNapoleon (4)
04:20  Paramount NetworkGriffinovi
04:50  Paramount NetworkGriffinovi
06:10  Prima CoolFlash II (5)
06:20  Prima LoveEverwood I (7)
06:25  Nova LadyUlice (3335)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:00  Prima CoolFlash II (6)
07:05  Prima MaxGormiti (16)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
10:25  ČT1Osada
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
12:45  Nova LadyUlice (3336)
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:05  Nova Fun (Nova 2)Přátelé IV (10,11)
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi
16:00  Paramount NetworkGoldbergovi
16:30  Paramount NetworkGoldbergovi
16:30  Prima KrimiColumbo (1)
17:00  Paramount NetworkGoldbergovi
17:30  Paramount NetworkGoldbergovi

úterý 2.

00:50  Prima LoveVelvet (64)
02:45  Prima CoolNarcos I (8)
03:30  Paramount NetworkGriffinovi
04:00  Paramount NetworkGriffinovi
04:15  Prima CoolNarcos I (9)
04:30  Paramount NetworkGriffinovi
05:00  Paramount NetworkGriffinovi
06:10  Prima CoolFlash II (6)
06:10  Prima LoveEverwood I (8)
06:35  Nova Fun (Nova 2)Zig a Sharko III (59-62)
06:55  Nova LadyUlice (3336)
07:00  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
07:00  Prima CoolFlash II (7)
07:05  Prima MaxGormiti (17)
07:30  Paramount NetworkTučňáci z Madagaskaru
09:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:10  Nova ActionKobra 11 (1)
09:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
09:50  Prima KrimiColumbo (1)
10:00  Paramount NetworkSpongeBob v kalhotách
10:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:00  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
11:25  Prima KrimiBig Ben VI (3)
11:30  Paramount NetworkSpongebob v kalhotách
12:00  Paramount NetworkGoldbergovi
12:15  Nova LadyUlice (3337)
12:30  Paramount NetworkGoldbergovi
13:00  Paramount NetworkGoldbergovi
13:30  Paramount NetworkGoldbergovi