Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály


Facebook stránka

Seriály v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Seriály v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

00:20  Nova GoldUlice (2140)
02:30  Prima CoolTyran II (10)
02:55  TV PaprikaDieta A-Z 1 8
06:30  Prima Cool12 opic (5)
06:50
 
 
Nova ActionKobra 11 XI (6,7)
06:55
 
 
Kino BarrandovKriminálka Istanbul (6)
07:20  Prima CoolAkta X X (6)
07:20
 
 
Filmbox PlusNaprosto úžasný
07:25  Disney ChannelMyšák Mickey 51
08:05
 
 
PrimaM*A*S*H (5)
08:15
 
 
Prima MaxBen 10 (36)
09:35  Kino BarrandovMatlock (17,18)
12:55  Prima CoolFuturama I (1)
14:25  ČT :DMichel
15:40  Prima CoolFuturama I (2)

zítra

00:40  Prima CoolTyran III (8)
06:50  Prima Cool12 opic (6)
07:15  PrimaNinjago
07:50  Prima MaxBen 10 (37)
09:25  Kino BarrandovMatlock (19,20)
12:15  Prima CoolFuturama I (2)
14:50  Prima CoolFuturama I (3)

pondělí

00:55  Prima CoolTyran III (9)
07:20  ČT :DBali
07:35  ČT :DKešu
07:55  ČT :DMatýsek
08:00  ČT :DKalli II
08:25  Disney ChannelMyšák Mickey 22
08:40  Prima MaxBen 10 (38)
09:55  Barrandov TVMatlock IX (1)
11:15  Nova GoldUlice (2140)
11:30  ČT :DBali
11:45  Prima CoolFuturama I (3)
11:50  ČT :DKešu
12:05  ČT :DMatýsek
12:15  ČT :DKalli II
13:10  Joj FamilyDĚDICTVÍ (6)
14:10  Kino BarrandovMatlock IV (23,24)
14:20  ČT :DMichel
15:25  Prima CoolFuturama I (4)

úterý

00:40  Nova GoldUlice (2141)
01:30  Joj FamilyDĚDICTVÍ (6)
02:05  Prima CoolTyran II (11)
02:55  TV PaprikaDieta A-Z 1 9
03:55  Prima CoolTyran II (11)
04:05  Prima CoolTyran II (12)
05:45  Kino BarrandovMatlock IV (23,24)
07:20  ČT :DBali
07:35  ČT :DKešu
07:55  ČT :DMatýsek
08:00  ČT :DKalli II
08:25  Disney ChannelMyšák Mickey 23
09:05  Prima MaxBen 10 (39)
09:55  Barrandov TVMatlock IX (3)
11:10  Nova GoldUlice (2141)
11:30  ČT :DBali
11:45  ČT :DKešu
11:50  Prima CoolFuturama I (4)
12:05  ČT :DMatýsek
12:10  ČT :DKalli II
13:10  Joj FamilyDĚDICTVÍ (7)
14:00  Kino BarrandovMatlock V (1,2/22)

středa

00:40  Nova GoldUlice (2142)
01:10  Joj FamilyDĚDICTVÍ (7)
02:05  Prima CoolTyran II (12)
02:55  TV PaprikaDieta A-Z 1 10
05:50  Kino BarrandovMatlock V (1,2/22)
07:20  ČT :DBali
07:35  ČT :DKešu
07:55  ČT :DMatýsek
08:00  ČT :DKalli II
08:25  Disney ChannelMyšák Mickey 25
09:05  Prima MaxBen 10 (40)
09:55  Barrandov TVMatlock IX (5)
11:10  Nova GoldUlice (2142)
11:30  ČT :DBali
11:45  ČT :DKešu
12:05  Prima CoolFuturama I (5)
12:05  ČT :DMatýsek
12:10  ČT :DKalli II
13:10  Joj FamilyDĚDICTVÍ (8)
14:05  Kino BarrandovMatlock V (3,4)

čtvrtek

00:35  Nova GoldUlice (2143)
01:15  Joj FamilyDĚDICTVÍ (8)
02:55  TV PaprikaDieta A-Z 1 11
05:55  Kino BarrandovMatlock V (3,4)
07:20  ČT :DBali
07:35  ČT :DKešu
07:55  ČT :DMatýsek
08:00  ČT :DKalli II
08:25  Disney ChannelMyšák Mickey 27
09:50  Barrandov TVMatlock IX (7)
11:15  Nova GoldUlice (2143)
11:30  ČT :DBali
11:30  Nova ActionArrow III (1)
11:45  ČT :DKešu
12:05  Prima CoolFuturama I (6)
12:05  ČT :DMatýsek
12:10  ČT :DKalli II
13:10  Joj FamilyDĚDICTVÍ (9)
14:10  Kino BarrandovMatlock V (5,6)
14:25  ČT :DMichel

pátek 29.

00:40  Nova GoldUlice (2144)
01:10  Joj FamilyDĚDICTVÍ (9)
02:55  TV PaprikaDieta A-Z 1 12
04:30  Nova ActionArrow III (2)
06:15  Kino BarrandovMatlock V (5,6)
07:20  ČT :DBali
07:35  ČT :DKešu
07:55  ČT :DMatýsek
08:00  ČT :DKalli II
08:25  Disney ChannelMyšák Mickey 26
09:55  Barrandov TVMatlock IX (9)
10:35  Nova ActionArrow III (1)
11:10  Nova GoldUlice (2144)
11:30  ČT :DBali
11:30  Nova ActionArrow III (2)
11:45  ČT :DKešu
11:55  Prima CoolFuturama I (7)
12:00  ČT :DMatýsek
12:10  ČT :DKalli II
14:20  ČT :DMichel
14:30  Prima KrimiOdpadlík V (1)

sobota 30.

00:40  Nova GoldUlice (2145)
02:00  Kino BarrandovMatlock V (5,6)
02:55  TV PaprikaDieta A-Z 1 13
06:35  Prima Cool12 opic (7)
07:25  Disney ChannelMyšák Mickey 53
09:30  Kino BarrandovMatlock (21,22)
09:45  Prima KrimiOdpadlík V (1)
10:35  Nova ActionArrow III (2)
11:30  Nova ActionArrow III (3)
13:10  Prima CoolFuturama I (8)
14:25  Prima KrimiOdpadlík V (2)
15:45  Prima CoolFuturama I (9)

neděle 1.

00:15  Prima CoolTyran III (10)
04:20  Nova ActionArrow III (4)
06:55  Prima Cool12 opic (8)
07:15  PrimaNinjago
07:25  Disney ChannelMyšák Mickey 54
08:25  Joj FamilyPuma (4)
09:30  Kino BarrandovMatlock (23,24)
09:45  Prima KrimiOdpadlík V (2)
11:30  Nova ActionArrow III (3)
12:15  Nova ActionArrow III (4)
13:10  Prima CoolFuturama I (9)
14:25  Prima KrimiOdpadlík V (3)

pondělí 2.

03:30  Kino BarrandovMatlock (23)
06:45  ČT :DBali
07:00  ČT :DKešu
07:20  ČT :DMatýsek
07:25  ČT :DKalli II
07:45  Barrandov PlusKrtek a Panda
08:05  ČT :DMatýsek
08:25  Disney ChannelMyšák Mickey 28
09:55  ČT :DWakfu
11:00  ČT :DMichel
11:10  ČT :DMichel
12:05  Barrandov PlusVěřte nevěřte
12:15  ČT :DYakari
12:30  ČT :DYakari
14:10  Kino BarrandovMatlock V (7,8)
14:50  ČT :DWakfu
16:20  ČT :DYakari
16:35  ČT :DYakari
17:05  ČT :DBali
17:25  ČT :DKešu
17:40  ČT :DMatýsek
21:00  AXN