Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály


Facebook stránka

Krimi v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Krimi v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

01:40  Prima KrimiZločin II (7)
04:15  Joj FamilyKRIMI
05:15  Joj FamilyKRIMI
06:15  Kino BarrandovMatlock III (1,2/20)
09:50  Prima KrimiSiska IV (3)
14:35  Prima KrimiSiska IV (4)
18:25
 
 
Prima KrimiBig Ben II (9)
19:00  Joj FamilyKRIMI

zítra

00:25  Kino BarrandovSmrtelné odhalení
01:45  Joj FamilyKRIMI
03:10  Prima KrimiPolicie v akci
04:15  Joj FamilyKRIMI
05:15  Joj FamilyKRIMI
06:15  Kino BarrandovMatlock III (3,4)
09:55  Prima KrimiSiska IV (4)
12:10  Prima KrimiBig Ben II (9)
14:45  Prima KrimiSiska IV (5)
18:25  Prima KrimiBig Ben II (10)
19:00  Joj FamilyKRIMI

středa

02:00  Comedy CentralLovec cour
02:05  Joj FamilyKRIMI
03:05  Prima KrimiPolicie v akci
04:15  Joj FamilyKRIMI
05:15  Joj FamilyKRIMI
06:15  Kino BarrandovMatlock III (5,6)
09:50  Prima KrimiSiska IV (5)
11:55  Prima KrimiBig Ben II (10)
14:35  Prima KrimiSiska IV (6)
18:25  Prima KrimiBig Ben III (1)
19:00  Joj FamilyKRIMI

čtvrtek

01:45  Joj FamilyKRIMI
02:55  Prima KrimiPolicie v akci
04:15  Joj FamilyKRIMI
05:15  Joj FamilyKRIMI
06:15  Kino BarrandovMatlock III (7,8)
09:55  Prima KrimiSiska IV (6)
12:05  Prima KrimiBig Ben III (1)
14:40  Prima KrimiSiska IV (7)
18:25  Prima KrimiBig Ben III (2)
19:00  Joj FamilyKRIMI
21:55  Kino BarrandovOtec Braun (2)
23:55  Kino BarrandovNávod k vraždě

pátek

02:00  Joj FamilyKRIMI
02:50  Prima KrimiPolicie v akci
04:15  Joj FamilyKRIMI
05:15  Joj FamilyKRIMI
06:20  Kino BarrandovMatlock III (9,10)
09:55  Prima KrimiSiska IV (7)
12:10  Prima KrimiBig Ben III (2)
14:45  Prima KrimiSiska IV (8)
18:25  Prima KrimiBig Ben III (3)
19:00  Joj FamilyKRIMI

sobota

01:20  Joj FamilyKRIMI
03:00  Prima KrimiPolicie v akci
04:45  Joj FamilyKRIMI
05:40  Kino BarrandovMatlock VII (12)
05:45  Joj FamilyKRIMI
09:15  Kino BarrandovMatlock VII (14,15)
09:50  Prima KrimiSiska IV (8)
11:55  Prima KrimiBig Ben III (3)
14:35  Prima KrimiSiska IV (9)
19:00  Joj FamilyKRIMI
20:00  Kino BarrandovOtec Braun (3)
22:00  Prima KrimiZločin II (8)

neděle 24.

00:55  Joj FamilyKRIMI
01:30  Prima KrimiZločin II (8)
03:30  Comedy CentralLovec cour
04:45  Joj FamilyKRIMI
05:45  Joj FamilyKRIMI
08:55  Kino BarrandovMatlock VII (16,17)
09:45  Prima KrimiSiska IV (9)
14:30  Prima KrimiSiska IV (10)
19:00  Joj FamilyKRIMI
22:00  Kino BarrandovUkradená identita
22:00  Prima KrimiZločin II (9)