Vtelevizi.cz

Přihlášení/registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:

zapamatovat

Registrace (proč?)
Zapomenuté heslo

nebo použijte Facebook přihlášení:

FB login


Den



Kanály

upravit

Facebook stránka


Ochrana
osobních
údajů

Kontakt

Filmy v televizi (TV program)

Výpis: jízdní řád náhledy

Filmy v TV archivu (pro okamžité sledování online)

dnes

00:05  ČT2Glory
02:30  Filmbox PlusDrahá Alice
07:10  Nova CinemaModrá lucerna
08:25
 
 
Nova CinemaNa vlásku
09:00
 
 
ČT3Ohnice
10:30  Disney ChannelJessie (45)
12:00  CS Film2Bobule
13:40  CS FilmKinosál
14:00  Disney ChannelJessie (99)
14:30  Disney ChannelJessie
15:55  Prima MaxPolicajtka
18:10  Prima MaxMuž na míru
18:25  Nova CinemaMetráček
18:40  AMCRED
19:30  Disney ChannelJessie (45)
20:00  Nova CinemaInvaze
20:00  Prima MaxMarťan
20:00  Televize SeznamKonec starých časů
21:35  CS FilmKinosál
21:50  ČT artCapote

zítra

10:00  Disney ChannelJessie (46)
10:30  Disney ChannelJessie (44)
12:00  CS FilmDýmky
13:10  Filmbox PlusRanvej
13:20  Prima MaxMuž na míru
14:00  Disney ChannelJessie
14:30  Disney ChannelJessie (01)
14:40  Filmbox PlusMax trapný
15:15  Prima MaxMarťan
17:40  CS FilmKinosál
19:00  Disney ChannelJessie (46)
19:30  Disney ChannelJessie (44)
21:35  CS FilmKinosál
22:55  Prima MaxRuská ruleta

čtvrtek

05:20  Nova CinemaNa vlásku
10:05  Filmbox PlusPíp!
14:00  Disney ChannelJessie (03)
14:30  Disney ChannelJessie (02)
15:40  CS FilmKinosál
17:00  Filmbox2Bobule
21:40  CS FilmKinosál
21:55  Nova CinemaBarva peněz
22:20  Cinemax 2Ke hvězdám
22:35  Prima CoolInvaze do USA

pátek

00:15  Nova CinemaInvaze
00:25  Prima MaxRuská ruleta
00:35  ČT artTančíme
10:00  Disney ChannelJessie (39)
10:30  Disney ChannelJessie (50)
11:45  Filmbox PlusMan America
12:10  Cinemax 2Ke hvězdám
14:00  Disney ChannelJessie (04)
14:30  Disney ChannelJessie (05)
17:40  CS FilmKinosál
17:55  Nova CinemaJack
21:45  Nova CinemaTajemná řeka
22:00  Televize SeznamKonec starých časů
23:35  CS FilmKinosál

sobota

01:55  Nova CinemaBarva peněz
07:30  CinemaxDirigentka
09:40  Nova CinemaJack
13:35  CS FilmKinosál
15:25  Televize SeznamKonec starých časů
15:50  Nova CinemaEldorádo
17:35  Nova CinemaOhnivý oceán
17:40  CS FilmKinosál
17:40  CinemaxDirigentka
20:00  Prima MaxZlaté oko

neděle

00:30  Filmbox PlusZtracený čas
01:00  Nova CinemaTajemná řeka
06:45  Nova CinemaEldorádo
08:25  Nova CinemaOhnivý oceán
11:00  Prima MaxPolicajtka
13:45  CS FilmKinosál
15:20  Prima MaxZlaté oko
18:10  Prima MaxWhitney
20:00  Nova CinemaHulk
21:00  Filmbox PlusBaba na zabití
21:15  HBO 2Super 8
23:25  CS FilmKinosál

čtvrtek 8.

žádné pořady pro tento den