Vtelevizi.cz
Menu
právě běží
nejbližší 4 hodiny
dnes večer
Prima Zoom
dnes - 04. květen 2024
06:00
Život v divočině (2)
06:50
Pohotovost pro exotická zví...
07:45
Vetřelci dávnověku XIV (4)
08:45
Bombardér Lancaster
10:00
Kolaborovali s nacisty (9)
11:10
Zelená planeta (1)
12:20
Zvířecí výzbroj (3)
13:30
Kapří monstra VI (1)
15:05
Když žraloci útočí V (2)
16:05
Mistři bolesti II (9)
17:00
Šílené počasí: Skutečné záb...
18:00
Norské domy snů VII (3)
19:00
Největší loupeže s Piercem ...
20:00
Nejpodivnější hadi světa
21:00
Jak přežít mráz v divočině
22:00
Zločiny, které změnily svět...
23:00
Kouzlo železniční architekt...
23:50
Tajemství supertováren II (6)
00:50
Údržbáři v akci (6)
01:55
Vesmírná záře (4)
03:10
Jak funguje vesmír V (4)
04:20
Letecké katastrofy: Nové dů...
zítra - 05. květen 2024
06:00
Ptačí říše
06:15
Rybí království (2)
07:25
Napoleon: Začátek konce
09:25
Vetřelci dávnověku XIV (15)
10:25
Zkáza Ďatlovovy výpravy (4)
11:30
Nezkrotné Portugalsko (6)
12:30
Planeta ovcí (2)
13:40
Krásy čínské krajiny (1)
14:35
Balkánské národní parky (3)
15:45
Druhá světová válka v barvě...
16:55
Tajné nacistické základny I...
17:50
Prima ČESKO
18:25
Prima SVĚT
18:55
Tajný život majáků II (2)
20:00
Do Ameriky ve stopách vikin...
21:00
Umění přežít V (4)
22:00
Nemožné na počkání (1)
23:00
Zapomenuté megastavby V (9)
23:50
Obnažený vesmír IV (6)
00:50
Jak funguje vesmír II (3)
01:50
Stonehenge: Skrytá pravda (1)
03:00
Anabáze: Sibiří ve stopách ...
pondělí - 06. květen 2024
06:00
Rok na Lofotech (2)
06:45
Zabijáci v divočině (5)
07:45
Příběh šesti světadílů (3)
08:50
Úžasné domy (1)
09:55
Když žraloci útočí VI (2)
10:55
Tajemství oceánu
12:05
Kolosální stroje II (1)
13:05
Extrémní přepravci III (6)
14:15
Zapomenuté megastavby VIII (3)
15:15
Umění špionáže (6)
16:10
Největší záhady historie I (6)
17:55
Koloseum (6)
18:50
Pravdy, lži a dějiny (3)
20:00
Prima ČESKO
20:35
Prima SVĚT
21:05
Nejkrásnější evropské cesty...
22:15
NASA: Vynálezy a inovace (4)
23:15
Časoprostor (5)
00:05
Mnichov: Teror na olympiádě...
01:20
Svět sportu: Rok za rokem (19)
02:00
Ledová království: Zkouška ...
02:30
Evoluce v pohybu (1)
03:40
Ptačí říše
04:55
Veterinář z Yorkshiru XI (2)
úterý - 07. květen 2024
06:00
Ptačí říše
06:15
Hausbot Petra Horkého
06:35
Norské domy snů VII (3)
07:30
Největší loupeže s Piercem ...
08:25
Prima ČESKO
09:00
Prima SVĚT
09:30
Nejpodivnější hadi světa
10:35
Jak přežít mráz v divočině
11:35
Tajemství pravěkých obrů (3)
12:45
Hotel Kaktus
13:50
Tajemství supertováren II (6)
14:50
Údržbáři v akci (6)
15:50
Zločiny, které změnily svět...
16:55
Kouzlo železniční architekt...
17:50
Vesmírná záře (4)
19:00
Jak funguje vesmír V (4)
20:00
Vasa: Válečná loď duchů (2)
21:05
Největší mýty historie (6)
22:15
Letecké katastrofy: Nové dů...
23:15
Svět sportu: Rok za rokem (30)
23:40
Honba za adrenalinem II (6)
00:05
Mistři bolesti I (8)
01:05
Commando: Britská námořní p...
02:30
Těsné úniky 2. světové válk...
03:40
Převratné zbraně (2)
04:40
Kapří monstra VI (2)
středa - 08. květen 2024
06:00
Ptačí říše
06:20
Hausbot Petra Horkého
06:40
Prima ČESKO
07:05
Prima SVĚT
07:40
Tajný život majáků II (2)
08:40
Obnažený vesmír IV (6)
09:40
Do Ameriky ve stopách vikin...
10:40
Umění přežít V (4)
11:40
Život v divočině (3)
12:45
Pohotovost pro exotická zví...
13:45
Stonehenge: Skrytá pravda (1)
14:45
Anabáze: Sibiří ve stopách ...
15:55
Nemožné na počkání (1)
16:55
Zapomenuté megastavby V (9)
17:55
Letecké katastrofy: Nové dů...
18:55
Nekončící povely (4)
20:00
Zelená planeta (2)
21:15
Zvířecí výzbroj (4)
22:20
Mistři bolesti II (10)
23:20
Šílené počasí: Skutečné záb...
00:05
Válka na Ukrajině: První měsíc
01:20
Kolaborovali s nacisty (10)
02:35
Vetřelci dávnověku XIV (5)
03:30
Zakázaná historie VI (5)
04:35
Krásy čínské krajiny (2)
05:35
Ptačí říše
čtvrtek - 09. květen 2024
06:00
Ptačí říše
06:05
Koloseum (6)
06:50
Pravdy, lži a dějiny (3)
07:55
Tajemství Arktidy (1)
09:00
Prima ČESKO
09:30
Prima SVĚT
10:05
Nejkrásnější evropské cesty...
11:15
Rybí království (3)
12:30
Lovec rybích obrů V (3)
13:30
Mnichov: Teror na olympiádě...
14:35
Svět sportu: Rok za rokem (19)
15:15
Ledová království: Zkouška ...
15:45
NASA: Vynálezy a inovace (4)
16:45
Časoprostor (5)
17:45
Divoké počasí s Richardem H...
19:00
Stavitelské katastrofy IV (9)
20:00
Druhá světová válka v barvě...
21:10
Tajné nacistické základny I...
22:10
Nezkrotné Portugalsko (7)
23:10
Marker Wadden: Ostrovy pro ...
00:05
Vetřelci dávnověku XIV (16)
01:05
Tajemství odhalená z výšky (1)
02:05
Civilizace dávné Asie II (1)
03:20
Tajná válka (12)
04:15
Zapomenuté poutní cesty (1)
05:25
Ptačí říše
Všechny kanály
Na hlavní stránku
Vtelevizi.cz
Hlavní stránka
Katalog pořadů
Hledání
Verze pro stolní počítače
Zavřít menu