TV program

Login: Heslo: Z? , Reg., Proč?

Hledaný TV pořad:

Zvolený den:

Osobní TV program

Zaregistrujte se!

Nastavte si připomenutí již teď! Jak to funguje? 5 minut před začátkem vám přijde e-mail (SMS) nebo můžete použít vložení do kalendáře (i v telefonu). Využijte i další možnosti tohoto webu!

Logo TV Prima FANDA

TV program nového kanálu Fanda na prvních 14 dní

23. červenec 2014
00:10 - Fight Club News (21/2014)
01:05 - Kriminálka New York II (5)
01:45 - Kriminálka New York II (6)
02:30 - Zachraň mě III (11) W
03:15 - Městečko South Park VII (14) W *
03:40 - Milénium (17)
08:00 - Strážce pořádku II (7)
08:45 - Letecké katastrofy (6)
09:40 - Evropská liga UEFA
11:30 - ATP 250 Series - Bogotá
13:35 - Teleshopping
13:50 - Ian Fleming: Život s Bondem
14:55 - Teleshopping
15:10 - Kobra 11 II (14)
15:55 - Hvězdná brána: Atlantida V (20)
16:40 - Teleshopping
16:50 - Letecké katastrofy II (1)
17:50 - Strážce pořádku II (8)
18:40 - Kobra 11 II (15)
19:30 - Hvězdná brána: Hluboký vesmír I (1)
20:20 - Kriminálka New York II (8)
21:05 - Kriminálka New York II (9)
22:00 - Zachraň mě III (12) W
22:50 - Milénium (18)
23:40 - Městečko South Park VII (15) W *
00:10 - K.O.Night (424/20147)
01:00 - Kriminálka New York II (8)
04:20 - Přestávka ve vysílání

24. červenec 2014
00:10 - K.O.Night (424/20147)
01:00 - Kriminálka New York II (8)
01:40 - Kriminálka New York II (9)
02:25 - Zachraň mě III (12) W
03:10 - Městečko South Park VII (15) W *
03:35 - Milénium (18)
08:00 - Strážce pořádku II (8)
08:45 - Letecké katastrofy II (1)
09:40 - Ian Fleming: Život s Bondem
10:40 - ATP 250 Series - Bogotá
12:40 - Teleshopping
12:50 - ATP 250 Series - Bogotá
14:55 - Teleshopping
15:10 - Kobra 11 II (15)
16:00 - Hvězdná brána: Hluboký vesmír I (1)
16:45 - Teleshopping
16:55 - Letecké katastrofy II (2)
17:55 - Strážce pořádku II (9)
18:45 - FC Slovan Liberec - MFK Košice
21:00 - Star Trek: Generace
23:10 - Milénium (19)
00:00 - Městečko South Park VIII (1) W *
00:30 - K.O.Night (425/2014)
01:20 - Městečko South Park VIII (1) W *
04:30 - Přestávka ve vysílání

25. červenec 2014
00:00 - Městečko South Park VIII (1) W *
00:30 - K.O.Night (425/2014)
01:20 - Městečko South Park VIII (1) W *
01:45 - Milénium (19)
02:30 - ATP 250 Series - Bogotá
08:00 - Strážce pořádku II (9)
08:40 - Letecké katastrofy II (2)
09:35 - World of Freespots
10:00 - Sportovní spoty
10:30 - ATP 500 Series - Hamburg
12:20 - Teleshopping
12:35 - FC Slovan Liberec - MFK Košice
14:25 - Teleshopping
14:40 - Star Trek: Generace
16:40 - Teleshopping
16:50 - Letecké katastrofy II (3)
17:50 - Strážce pořádku II (10)
18:35 - Kobra 11 II (16)
19:25 - Hvězdná brána: Hluboký vesmír I (2)
20:20 - Kriminálka Miami III (4)
21:05 - Kriminálka Miami III (5)
22:00 - Zachraň mě III (13) W
22:50 - Milénium (20)
23:40 - Městečko South Park VIII (2) W *
00:10 - Fight Club News (21/2014)
01:05 - Kriminálka Miami III (4)
04:25 - Sportovní spoty
04:55 - Přestávka ve vysílání

26. červenec 2014
00:10 - Fight Club News (21/2014)
01:05 - Kriminálka Miami III (4)
01:50 - Kriminálka Miami III (5)
02:35 - Zachraň mě III (13) W
03:20 - Městečko South Park VIII (2) W *
03:45 - Milénium (20)
08:00 - ATP 250 Series - Gstaad
10:00 - ATP 250 Series - Gstaad
11:55 - FC Slovan Liberec - MFK Košice
14:15 - Teleshopping
14:25 - Element
14:40 - Kobra 11 II (16)
15:30 - Teleshopping
15:40 - Hvězdná brána: Hluboký vesmír I (2)
16:35 - Mercedes - Benz Jachting (15/2014)
16:55 - Teleshopping
17:05 - Zrod komiksových superhrdinů
18:45 - Nejlepší sporťáky Ameriky (4)
19:35 - Hvězdná brána: Hluboký vesmír I (3)
20:20 - Kriminálka Miami III (6)
21:10 - Kriminálka Miami III (7)
22:00 - Krvavá pomsta W *
23:35 - K.O.Night (423/2014)
00:25 - Kriminálka Miami III (6)
01:10 - Kriminálka Miami III (7)
05:05 - Přestávka ve vysílání

27. červenec 2014
00:25 - Kriminálka Miami III (6)
01:10 - Kriminálka Miami III (7)
01:50 - Motorkáři
03:35 - Krvavá pomsta W *
04:15 - Sportovní spoty
08:00 - Mercedes - Benz Jachting (15/2014)
08:35 - World of Freesports
09:05 - Sportovní spoty
09:30 - ATP 250 Series - Gstaad
11:35 - Nejlepší sporťáky Ameriky (4)
12:20 - Teleshopping
12:30 - Zrod komiksových superhrdinů
14:10 - Hvězdná brána: Hluboký vesmír I (3)
14:50 - Teleshopping
15:05 - Extrémní nebezpečí (3) W
15:55 - Teleshopping
16:05 - Vězněm v cizině VII (3) W
16:55 - Patrola
18:40 - Nejlepší sporťáky Ameriky (5)
19:30 - Hvězdná brána: Hluboký vesmír I (4)
20:20 - Lovci zločinců (5)
21:05 - Lovci zločinců (6)
21:55 - Zachraň mě IV (1) W
22:50 - Milénium (21)
23:35 - Městečko South Park VIII (3) W *
00:05 - K.O.Night (424/2014)
00:55 - Lovci zločinců (5)

28. červenec 2014
00:05 - K.O.Night (424/2014)
00:55 - Lovci zločinců (5)
01:40 - Lovci zločinců (6)
02:20 - Zachraň mě IV (1) W
03:05 - Městečko South Park VIII (3) W *
03:30 - Milénium (21)

29. červenec 2014

30. červenec 2014

31. červenec 2014

01. srpen 2014

02. srpen 2014

03. srpen 2014

04. srpen 2014

05. srpen 2014

Ještě nepoužíváte tento TV program?

Osobní program

Oblíbené pořady přehledně

Ovládání přes mobil

Facebook aplikace

TV tipy podle kamarádů

Kalendář

Vysílání oblíbených pořadů v kalendáři


^ Nahoru