TV program

Login: Heslo: Z? , Reg., Proč?

Hledaný TV pořad:

Zvolený den:

Osobní TV program

Zaregistrujte se!

Nastavte si připomenutí již teď! Jak to funguje? 5 minut před začátkem vám přijde e-mail (SMS) nebo můžete použít vložení do kalendáře (i v telefonu). Využijte i další možnosti tohoto webu!

Logo TV Prima FANDA

TV program nového kanálu Fanda na prvních 14 dní

31. leden 2015
00:40 - Reklamožrouti
01:05 - New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
03:30 - Kriminálka Miami (18)
08:00 - Star Trek: Nová generace (19)
08:45 - Reklamožrouti
09:05 - Bílý svět 2015 (2)
09:30 - New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
11:35 - Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
13:40 - Teleshopping
13:50 - Element
14:05 - Strážce spravedlnosti (8)
14:50 - Teleshopping
15:10 - Kobra 11 II (17)
16:00 - Arkády Down Mall 2015 (1)
16:40 - Reklamožrouti
17:10 - Zničeno ve vteřině II
17:40 - Když se čas naplnil
19:30 - Star Trek: Nová generace (21)
20:20 - Kriminálka Miami (20)
21:05 - Kriminálka Miami (21)
22:00 - Strážci Dračí brány
23:40 - K.O.Night (531/2015)
00:35 - Kriminálka Miami (20)
01:20 - Kriminálka Miami (21)
04:55 - Strážci Dračí brány
06:25 - Přestávka ve vysílání

01. únor 2015
00:35 - Kriminálka Miami (20)
01:20 - Kriminálka Miami (21)
02:00 - European Poker Tour 2015 (5)
02:45 - Bojové nasazení
08:00 - Star Trek: Nová generace (20)
08:55 - Detroit Red Wings - New York Islanders
10:55 - Volvo Ocean Race 14 (17/2014)
11:25 - European Poker Tour 2015 (5)
12:10 - Reklamožrouti
12:40 - Zničeno ve vteřině II
13:00 - Teleshopping
13:15 - Když se čas naplnil
15:05 - Teleshopping
15:25 - Star Trek: Nová generace (21)
16:15 - Reklamožrouti
16:40 - Zničeno ve vteřině II
17:05 - Bitva v Ardenách
19:30 - Star Trek: Nová generace (22)
20:20 - Arrow II (11)
21:05 - Arrow II (12)
21:55 - Nikita II (9, 10)
23:25 - K.O.Night (532/2015)
00:20 - Arrow II (11, 12)
05:45 -

02. únor 2015
00:20 - Arrow II (11, 12)
01:40 - Nikita II (9, 10)
08:00 - Star Trek: Nová generace (21)
08:45 - Akta Z II (1)
09:10 - Reklamožrouti
09:35 - Vancouver Canucks - Minnesota Wild
11:35 - Zničeno ve vteřině II
12:00 - Arrow II (11)
12:45 - Teleshopping
12:55 - Arrow II (12)
13:40 - Teleshopping
13:55 - Bitva v Ardenách
16:30 - Star Trek: Nová generace (22)
17:20 - Akta Z II (2)
17:50 - Strážce spravedlnosti (10)
18:40 - Kobra 11 II (19)
19:30 - Star Trek: Nová generace (23)
20:20 - Kobra 11 X (1)
21:10 - Kobra 11 X (2)
22:05 - Kobra 11 II (18)
22:55 - Strážce spravedlnosti (9)
23:50 - K.O.Night (534/2015)
00:40 - Kobra 11 X (1)
04:40 -

03. únor 2015
00:40 - Kobra 11 X (1)
01:30 - Kobra 11 X (2)
02:15 - Přestávka ve vysílání
08:00 - Star Trek: Nová generace (22)
08:45 - Akta Z II (2)
09:10 - Boston Bruins-Los Angeles Kings
11:00 - Calgary Flames - Winnipeg Jets
12:45 - Teleshopping
12:55 - Kobra 11 X (1)
13:50 - Kobra 11 X (2)
14:40 - Strážce spravedlnosti (9)
15:25 - Teleshopping
15:45 - Kobra 11 II (18)
16:30 - Star Trek: Nová generace (23)
17:25 - Akta Z II (3)
17:50 - Strážce spravedlnosti (11)
18:40 - Kobra 11 II (20)
19:35 - Star Trek: Nová generace (24)
20:20 - Kriminálka New York VIII (18)
21:10 - Kriminálka New York IX (1)
22:00 - Kobra 11 II (19)
22:50 - Strážce spravedlnosti (10)
23:40 - Fight Club News (49/2015)
00:40 - Smrtící válečníci II (2)
05:15 -

04. únor 2015
00:40 - Smrtící válečníci II (2)
01:25 - Chladnokrevné zločiny (9)
02:15 - Smrtící válečníci II (2)
02:55 - Chladnokrevné zločiny (9)
03:45 - Přestávka ve vysílání
08:00 - Star Trek: Nová generace (23)
08:45 - Akta Z II (3)
09:10 - San Jose Sharks - Chicago Blackhawks
10:50 - New Jersey Devils - Ottawa Senators
12:35 - Teleshopping
12:45 - Když se čas naplnil
14:40 - Strážce spravedlnosti (10)
15:25 - Teleshopping
15:45 - Kobra 11 II (19)
16:30 - Star Trek: Nová generace (24)
17:25 - Akta Z II (4)
17:50 - Strážce spravedlnosti (12)
18:40 - Kobra 11 II (21)
19:35 - Star Trek: Nová generace (25)
20:20 - Kriminálka New York IX (2)
21:05 - Kriminálka New York IX (3)
21:55 - Kobra 11 II (20)
22:45 - Strážce spravedlnosti (11)
23:40 - K.O.Night (536/2014)
00:30 - Smrtící válečníci II (3)
06:45 -

05. únor 2015
00:30 - Smrtící válečníci II (3)
01:15 - Chladnokrevné zločiny (10)
02:05 - Smrtící válečníci II (3)
02:50 - Chladnokrevné zločiny (10)
03:35 - Přestávka ve vysílání
08:00 - Star Trek: Nová generace (24)
08:45 - Akta Z II (4)
09:05 - Montreal Canadiens - Arizona Coyotes
10:50 - New York Rangers - Boston Bruins
12:40 - Teleshopping
12:55 - Chelsea FC - Liverpool FC
14:40 - Strážce spravedlnosti (11)
15:30 - Teleshopping
15:45 - Kobra 11 II (20)
16:35 - Star Trek: Nová generace (25)
17:25 - Akta Z II (5)
17:50 - Strážce spravedlnosti (13)
18:40 - Kobra 11 II (22)
19:30 - Star Trek: Nová generace (26)
20:20 - Profesionál
21:55 - Kobra 11 II (21)
22:45 - Strážce spravedlnosti (12)
23:40 - K.O.Night (537/2015)
06:35 -

06. únor 2015
00:40 - Profesionál
02:05 - Přestávka ve vysílání
08:00 - Star Trek: Nová generace (25)
08:45 - Akta Z II (5)
09:10 - HBL
10:55 - WfL Wolfsburg - FC Bayern Mnichov
12:35 - Teleshopping
12:50 - Philadelphia Flyers - New York Islanders
14:35 - Strážce spravedlnosti (12)
15:20 - Teleshopping
15:40 - Kobra 11 II (21)
16:30 - Star Trek: Nová generace (26)
17:20 - Akta Z II (6)
17:45 - Strážce spravedlnosti II (1)
18:40 - Kobra 11 III (1)
19:25 - Star Trek: Nová generace (1)
20:20 - Kriminálka Miami (22)
21:05 - Kriminálka Miami (23)
21:55 - Kobra 11 II (22)
22:45 - Strážce spravedlnosti (13)
23:35 - Fight Club News (49/2015)
00:35 - Reklamožrouti
04:10 - Kriminálka Miami (23)
04:55 - Přestávka ve vysílání

07. únor 2015
00:35 - Reklamožrouti
01:05 - Washington Capitals - Anaheim Ducks
03:30 - Kriminálka Miami (22)
08:00 - Star Trek: Nová generace (26)
08:45 - Akta Z II (6)
09:10 - Bílý svět 2015 (3)
09:40 - Reklamožrouti
10:10 - Chelsea FC - Manchester City
11:50 - Washington Capitals - Anaheim Ducks
13:55 - Teleshopping
14:10 - Element
14:20 - Strážce spravedlnosti (13)
15:05 - Teleshopping
15:25 - Kobra 11 II (22)
16:15 - Star Trek: Nová generace (1)
17:10 - Akta Z II (7)
17:35 - Žaloba
19:30 - Star Trek: Nová generace (2)
20:20 - Kriminálka Miami (24)
21:05 - Kriminálka Miami II (1)
22:00 - Romeo musí zemřít
23:55 - K.O.Night (535/2015)
00:55 - Kriminálka Miami (24)
05:25 - Přestávka ve vysílání

08. únor 2015
00:55 - Kriminálka Miami (24)
01:35 - Kriminálka Miami II (1)
02:20 - European Poker Tour 2015 (6)
03:15 - Romeo musí zemřít
08:00 - Star Trek: Nová generace (1)
08:45 - Akta Z II (7)
09:10 - Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
10:55 - Nashville Predators - New York Rangers
12:35 - Teleshopping
12:50 - Volvo Ocean Race 14
13:15 - European Poker Tour 2015 (6)
14:15 - Teleshopping
14:30 - Žaloba
16:25 - Star Trek: Nová generace (2)
17:20 - Akta Z II (8)
17:45 - Chatova země
19:30 - Star Trek: Nová generace (3)
20:20 - Arrow II (13)
21:05 - Arrow II (14)
21:55 - Nikita II (11, 12)
23:30 - K.O.Night (536/2014)
00:20 - Arrow II (13, 14)
06:15 -

09. únor 2015
00:20 - Arrow II (13, 14)
01:40 - Nikita II (11, 12)
03:05 - Chatova země
08:00 - Star Trek: Nová generace (2)
08:45 - Akta Z II (8)
09:10 - Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers
11:05 - Boston Bruins-Montreal Canadiens
12:45 - Teleshopping
13:00 - Arrow II (13, 14)
14:25 - Teleshopping
14:40 - Chatova země
16:25 - Star Trek: Nová generace (3)
17:15 - Akta Z II (9)
17:45 - Strážce spravedlnosti II (2)
18:40 - Kobra 11 III (2)
19:30 - Star Trek: Nová generace (4)
20:20 - Kobra 11 X (3)
21:10 - Kobra 11 X (4)
22:00 - Kobra 11 III (1)
22:55 - Strážce spravedlnosti II (1)
23:45 - K.O.Night (538/2015)
00:40 - Kobra 11 X (3)
06:05 -

10. únor 2015
00:40 - Kobra 11 X (3)
01:30 - Kobra 11 X (4)
02:15 - Přestávka ve vysílání
05:15 -
08:00 - Star Trek: Nová generace (3)
08:45 - Akta Z II (9)
09:05 - Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers
11:00 - New Jersey Devils - Edmonton Oilers
12:40 - Teleshopping
12:55 - Kobra 11 X (3)
13:45 - Kobra 11 X (4)
14:35 - Strážce spravedlnosti II (1)
15:20 - Teleshopping
15:40 - Kobra 11 III (1)
16:30 - Star Trek: Nová generace (4)
17:20 - Akta Z II (10)
17:45 - Strážce spravedlnosti II (3)
18:40 - Kobra 11 III (3)
19:30 - Star Trek: Nová generace (5)
20:20 - Kriminálka New York IX (4)
21:05 - Kriminálka New York IX (5)
22:00 - Kobra 11 III (2)
22:50 - Strážce spravedlnosti II (2)
23:40 - Fight Club News (50/2015)
00:40 - Smrtící válečníci II (4)

11. únor 2015
00:40 - Smrtící válečníci II (4)
01:20 - Chladnokrevné zločiny II (1)
02:15 - Smrtící válečníci II (4)
02:55 - Chladnokrevné zločiny II (1)
03:45 - Přestávka ve vysílání
06:45 -
08:00 - Star Trek: Nová generace (4)
08:45 - Akta Z II (10)
09:05 - Aston Villa - Chelsea FC
10:50 - ATP 500 Series - Rotterdam
12:40 - Teleshopping
12:50 - Boston Bruins - Dallas Stars
14:35 - Strážce spravedlnosti II (2)
15:25 - Teleshopping
15:45 - Kobra 11 III (2)
16:30 - Star Trek: Nová generace (5)
17:25 - Akta Z III (1)
17:50 - Strážce spravedlnosti II (4)
18:45 - Kobra 11 III (4)
19:35 - Star Trek: Nová generace (6)
20:20 - Kriminálka New York IX (6)
21:10 - Kriminálka New York IX (7)
22:00 - Kobra 11 III (3)
22:50 - Strážce spravedlnosti II (3)
23:45 - K.O.Night (540/2015)
00:35 - Smrtící válečníci II (5)

12. únor 2015
00:35 - Smrtící válečníci II (5)
01:20 - Chladnokrevné zločiny II (2)
02:10 - Smrtící válečníci II (5)
02:55 - Chladnokrevné zločiny II (2)
03:45 - Přestávka ve vysílání
06:45 -
08:00 - Star Trek: Nová generace (5)
08:45 - Akta Z III (1)
09:10 - VfB Stuttgart - FC Bayern Mnichov
10:50 - MT Melsungen - THW Kiel
12:25 - Teleshopping
12:35 - Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks
14:35 - Strážce spravedlnosti II (3)
15:20 - Teleshopping
15:40 - Kobra 11 III (3)
16:25 - Star Trek: Nová generace (6)
17:20 - Akta Z III (2)
17:45 - Strážce spravedlnosti II (5)
18:40 - Kobra 11 III (5)
19:30 - Star Trek: Nová generace (7)
20:20 - Legionář
22:10 - Kobra 11 III (4)
23:00 - Strážce spravedlnosti II (4)
23:55 - K.O.Night (541/2015)

13. únor 2015
00:55 - Legionář
02:30 - Přestávka ve vysílání
05:00 - Přestávka ve vysílání
08:00 - Star Trek: Nová generace (6)
08:40 - Akta Z III (2)
09:05 - Premier League Darts 2015 (Bournemouth)
12:35 - Teleshopping
12:50 - New York Islanders - Toronto Maple Leafs
14:35 - Strážce spravedlnosti II (4)
15:20 - Teleshopping
15:40 - Kobra 11 III (4)
16:25 - Star Trek: Nová generace (7)
17:20 - Akta Z III (3)
17:45 - Strážce spravedlnosti II (6)
18:40 - Kobra 11 III (6)
19:25 - Star Trek: Nová generace (8)
20:20 - Kriminálka Miami II (2)
21:05 - Kriminálka Miami II (3)
21:55 - Kobra 11 III (5)
22:50 - Strážce spravedlnosti II (5)
23:40 - Fight Club News (50/2015)
00:40 - Kriminálka Miami II (2)

Ještě nepoužíváte tento TV program?

Osobní program

Oblíbené pořady přehledně

Ovládání přes mobil

Facebook aplikace

TV tipy podle kamarádů

Kalendář

Vysílání oblíbených pořadů v kalendáři


^ Nahoru